anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem paczki @Inpost

FPH_ARU
#7 Wielbiciel#

Witam, sprzedałem produkty poprzez allegro. Przechodząc do zakładki "zamówienia od kupujących" próbuje nadać paczkę. Po wpisaniu wymiarów 80x80x9 i wadze 8 kg, system nie puszcza mnie dalej ponieważ wyskakuje komunikat że paczka jest za duża bądź za ciężka. W wymiarach się mieszczę ponieważ dopiero po wpisaniu wys. i szer. na 81cm w tedy wyskakuje że wymiary są za duże. Proszę o pomoc w jaki sposób mam nadać tą paczkę. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#

80x80x9 waga gabarytowa InPost to 7.2  ale zapytajmy:@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

FPH_ARU
#7 Wielbiciel#

To jak ma się do tego opis obok że maksymalna waga to 30 kg bo nie rozumie -_-

oznacz moderatorów

FPH_ARU
#7 Wielbiciel#

po wpisaniu 7 kg dalej wyskakuje taki komunikat "Paczka na 1 pozycji jest zbyt duża lub ciężka". Nie mam już pomysłu. Byłem nie aktualny na allegro przez dłuższy czas ale widzę, że wszystkie zmiany tu tylko wychodzą na to aby utrudnić pracę

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@FPH_ARU  To jest raczej pytanie do przedstawiciela  @InPost 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FPH_ARU Jak konkretnie została wybrana metoda dostawy dla tego zamówienia?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FPH_ARU
#7 Wielbiciel#

wystawienie.png

oznacz moderatorów

FPH_ARU
#7 Wielbiciel#

@nat_not na aukcji wystawiona mozliwosc wysylki poprzez allegro kurier 24 inpost, i po wejsciu w zamowienia robie nadaj przesylke i wypelniam dane, wstawilem wyzej screen jak to wyglada

oznacz moderatorów

FPH_ARU
#7 Wielbiciel#

wystawienie.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FPH_ARU Jak wspomina wyżej @mdrogeria - suma boków przekracza ustalony limit. Dla tej metody dostawy to 160 cm. Tutaj znajdziesz szczegóły.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FPH_ARU
#7 Wielbiciel#

to jak to jest ze przy wpisywaniu wymiarow jak dam powyzej 80cm to wyskakuje ze wymiar jest za duzy a jak dam do 80 to nic nie wyskakuje zaden blad tylko dopiero po probie zamowienia ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FPH_ARU Prawdopodobnie są to nieścisłości wynikające z ustawień samego formularza. Zgadzam się, że komunikat powinien być precyzyjny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@nat_not Cześć, czy mogłabym skonsultować z Tobą kwestię dotyczącą przewidywanego czasu dostawy? Mam duże wątpliwości w sprawie zgłoszenia i informacji zwrotnych które dostaje od doradców. Czy mogłabym podesłać korespondencję na społeczność w celu zasięgnięcia opinii/wyjaśnienia w tej materii?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Syla270985 W Allegro istnieje kilka równorzędnych kanałów kontaktu. Zgłoszenia nie powinny być dublowane. Jeśli masz wątpliwości co do otrzymywanych odpowiedzi, zawsze możesz poprosić konsultanta o doprecyzowanie. Możliwe jest również zgłoszenie reklamacji w związku z błędnymi odpowiedziami lub innymi zastrzeżeniami dotyczącymi obsługi zgłoszeń. Proszę, żebyś skorzystała z tej możliwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@FPH_ARU nie jest to czasem minikurier ? - suma boków 160cm 

oznacz moderatorów

FPH_ARU
#7 Wielbiciel#

nie nie

oznacz moderatorów