anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem przesyłki

MAMY ROZWIĄZANIE!
esuplepl
#8 Zapaleniec#

Witam, jest 12:06 dzień 25.07.24r - Czy ktoś również ma problem z nadaniem przesyłki ? 
Klikając w "NADAJ PRZESYŁKĘ" - przenosi mnie do całkowicie porozwalanej strony nadaj przesylke blad allegro zgloszenie.png

Po usunięciu "cookies" dalej to samo, czy moderatorzy, technicy - możecie odpowiedzieć, czy to błąd po mojej stronie, czy ogólny dla Allegro ? i jakie propozycje, oprócz odpalenia z innej przeglądarki hehe 🙂

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
esuplepl
#8 Zapaleniec#

Z przeglądarki Vivaldi przycisk "NADAJ PRZESYŁKE" działa poprawnie, ale co z tym Chrome można zrobić ? Miał ktoś taki sam przypadek ?
Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@esuplepl Proszę, dodaj zrzut całego ekranu z przeglądarki Chrome wraz z paskiem adresowym przeglądarki, datą i godziną oraz numer przykładowego zamówienia, które próbujesz nadać. Skonsultuję to z naszym Działem Technicznym. 🙂

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
esuplepl
#8 Zapaleniec#

Hej, dziękuję za szybkość w odpowiedzi.
Załączam 3 zrzuty ekranu.
Problem się rozwinął: tzn główna strona Allegro jest ładowana w sposób chaotyczny, tak jakby Chrome nie umiał ułożyć sobie strony (lub front page, tego co u mnie wyświetla) we właściwy sposób. Dziwne

4 nadaj przesylke blad allegro zgloszenie.png3 nadaj przesylke blad allegro zgloszenie.png2 nadaj przesylke blad allegro zgloszenie.png

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@esuplepl a nie korzystasz przypadkiem z Sales Center Problemos ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
esuplepl
#8 Zapaleniec#
Nie korzystam z tego
oznacz moderatorów
esuplepl
#8 Zapaleniec#

Dobrze, CC Cleaner zrobił robotę 100%

oznacz moderatorów