anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z prawidłowym generowaniem przesyłki InPost

greentajm
#8 Zapaleniec#

Zamawiając z Wysyłam z Allegro przesyłkę InPost w podsumowaniu zaznaczam "bez podjazdu kuriera" natomiast przesyłka jest zamawiana jako "odbiór przez kuriera". Potwierdza to etykieta, gdzie jest zaznaczona ta opcja i nie mogę jej wysłać z paczkomatu i paczkopunktu. O co chodzi?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@greentajm Czy w managerze paczek InPost po zaznaczeniu przesyłki nie mogłeś zmienić sposobu nadania?

nat_not_0-1644590847382.png

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

greentajm
#8 Zapaleniec#

Nie sprawdzałem, rozmawiałem telefonicznie z InPostem i powiedziano mi, że nie mogę nic zrobić z tymi przesyłkami ponieważ są Smart. Mogę wysyłać z Managera Paczek InPost, ale to dodatkowe działania. Chcę wysyłać prawidłowo z Wysyłam z Allegro. Czy ktoś już zgłaszał taki problem?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@greentajm Podeślij mi proszę numer przykładowego zamówienia, w którym zaznaczyłeś opcję "bez podjazdu kuriera", a mimo to widniała informacja o odbiorze paczki przez kuriera. Prześlę tę sprawę do odpowiedniego zespołu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

greentajm
#8 Zapaleniec#

W sumie miałem 4 takie przesyłki, m. in. 643300959243600111384751. Pozostałe musiałbym zlokalizować z 9 i 10 lutego.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@greentajm Żeby nadać przesyłkę w Paczkomacie, musisz zaznaczyć opcję "Dostarczę przesyłkę do Paczkomatu". Teraz zaznaczasz opcję "Bez podjazdu kuriera" - a to oznacza, że można zamówić podjazd później (ale nie trzeba), lub można nadać w oddziale InPost. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

greentajm
#8 Zapaleniec#

Witam

Chcę nadawać w PaczkoPunkcie, a nie w Paczkomacie.

Przesyłki Smart drukuję z Managera Inpost, a dziś 2 przesyłki Allegro Kurier InPost nie Smart po zaznaczeniu odpowiednich opcji tj. "bez podjazdu kuriera" zostały wydrukowane z informacją: "Kliencie zamów kuriera po paczkę" i nie przyjęte w PaczkoPunkcie.

Jutro spróbuję zaznaczyć "Dostarczę przesyłkę do Paczkomatu" i zobaczymy czy PaczkoPunkt je przyjmie.

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów