anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wyświetleniami przy jednej negatywnej ocenie.

sklepancymonek
#8 Zapaleniec#

Jakiś czas temu miałam problem z jednym klientem, zamówił, zapłacił, paczka poszła, przesyłki nie odebrał. Próbowałam się z nim kontaktować, przez allegro wiadomości, smsowo, telefonicznie- cisza. Po paru dniach dokładnie dwóch dostałam wiadomość od tegoż klienta tresci : co z moim zamówieniem? Odpisałam, że przesyłka została awizowana i zwrócona i żeby sprawdził adres czy dobry podał itd itd. Otrzymałam wiadomość zwrotną: " zwrócić moje pieniądze" dosłownie. Po tym wszystkim dostałam wiadomość od allegro że moja jakość sprzedazy jest nieakceptowalna i przez to moje aukcje będą mniej widoczne. I faktycznie od tego czasu sprzedaż spadła o 60 %. W związku z tym, co mogę zrobić, żeby sprzedaż wróciła na odpowiednie tory, nawet zastanawiam się czy nie było to zamówione prze bota...  

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale co masz w trackingu przesyłki 

oznacz moderatorów

sklepancymonek
#8 Zapaleniec#

w trackingu przesyłki jest po kolei : wydana do doręczenia, awizowana, zwrot do nadawcy

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Ale awizowanie i zwrot w 2 dni?

oznacz moderatorów

sklepancymonek
#8 Zapaleniec#

o 9:03 wydana do doręczenia a o 17:40 zwrot do nadawcy

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

No wlasnie

ja bym tropiła skąd zwrot do nadawcy 

oznacz moderatorów

sklepancymonek
#8 Zapaleniec#

Moim zdaniem , ktoś to zrobił celowo, allegro powinno baczniej przyglądać się kupującym, nie tylko śrubować warunki sprzedawcom.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Tak mi wyglada

i sprobuj to wyśledzić 

i udowodnic

dla swojego dobra bo widzisz jaki masz skutek

wes pod uwagę czy nie konkurencja 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sklepancymonek nic masz pozamiatane, napisz do kupującego przedsądowe wezwanie do usunięcia komentarza, i do wyrównania strat jakie poniosłeś, masz 17 opinii i 1 negatywa bez likwidacji będziesz miał słabą sprzedaż bo smarta też straciłeś 😞

ps. poinformuj kupującego że paczka jest do odebrania po opłaceniu paczki a jak nie odbierze do X czasu zaczniesz naliczać za przechowanie 🙂

Załóż drugie konto bo tu szybko nie odbudujesz sprzedaży 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

sklepancymonek
#8 Zapaleniec#

To są jakieś jaja , żeby to jeszcze faktycznie z mojej winy było to ok. Nawet jeśli teraz dostanę pare ocen pozytywnych to się nic nie zmieni ? 

oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Niewiele się zmieni bo procentowo i tak jedna taka ocena to duży odsetek. Miałem taką sytuację, na szczęście na lokalnie. Gościu kupił coś, ja wysłałem jeszcze w ten sam dzień. On dwa albo trzy razy nie odebrał przesyłki i trafiła ona na zwrot. Oczywiście osoba prywatna nie musi zwrotu odbierać a mimo to on założył dyskusję i ja musiałem rozwiązywać jego problem. Gdzie pracownik na infolinii powiedział mi wyraźnie, że ja wszystko ze swojej strony zrobiłem ok.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Pare ocen nic nie da

przleicz sobie ile musisz uzbierać

a próbowałaś z typem rozmawiać?

oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Z takimi ludźmi nie da się rozmawiać. Uważają że im się coś należy a portal jeszcze w tym pomaga.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Tak ale ja był złożyła prośbę do przewoźnika o powód zawrócenia paczki

i jak będzie korzystna dla sprzedawcy to ka zacytować i dogadać sie z typem i pokazac ze nie było winy 

oznacz moderatorów

sklepancymonek
#8 Zapaleniec#

Tak, ale to nie nasz obywatel, telefonu nie odbierał a na smsy nie odpisywał, jedynie krótkie wiadomości na allegro wysyłał.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

To może tłumaczyć dlacEgo dziwnie pisał. Ale nie odpuszczaj. Wydostań info kto maczał palce w zawrotce. 

oznacz moderatorów

czeczen-00
#10 Popularyzator#

Ponadto jeśli zwrot został nadany w ten sam dzień to prawdopodobnie odmówił przyjęcia. W przeciwnym przypadku kurier podejmuje dwie albo nawet trzy próby doręczenia.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Dlatego pytałam o tracking. On wiedział co robi 

oznacz moderatorów

sklepancymonek
#8 Zapaleniec#

Tylko że ja już wysłałam mu wszystkie screeny które dostałam od przewoźnika i gość nawet na to nie zareagował. kazał zwrócić kasę i wystawił ocene. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Celowe działanie na szkode

mialas po prostu pecha 

oznacz moderatorów