anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wygenerowaniem etykiety Inpost

kubas200
#7 Wielbiciel#

Witam, od 2 dni nie moge wygenerowac etykiety Inpostu po sprzedaniu produktu. Gdy wchodze w zakonczone aukcje na allegro lokalnie i "wygeneruj etykiete" czy to na komputerze czy telefonie nie przynosi jakichkolwiek efektow. Nie wystepuje blad, po prostu przycisk wraca z wyszarzenia do ponownej aktywacji, probowalem chyba z 30x przez dwa dni o roznych porach, efekt ten sam. Spotkal sie ktos w ostatnich dniach z czyms takim? Od razu dzwonic do allegro?

Dzieki za jakiekolwiek podpowiedzi.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

karolwojcikGDZ
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem obecnie. Wyszukałem paczkomat do którego ma być on nadany i pokazuje status Aktywny wiec nie wiem o co tu chodzi ;/

 

oznacz moderatorów

kubas200
#7 Wielbiciel#

smieszne jest to, ze spolka bedaca na gieldzie nie posiada infolini, zanim ktos odpisze z konkretnym roziwazaniem prawdopodobnie strace kupca. Jesli do tego dojdzie bedzie to ostateczne zakonczenie wspolpracy z tym serwisem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  A na pewno masz paczkomat InPostu?

oznacz moderatorów

kubas200
#7 Wielbiciel#

w aplikacji otrzymalem automatycznie paczkomat, ktory wybral sobie kupujacy wiec nie moge ingerowac w to pole. 

Paczkomat XSY01M, ktory normalnie istnieje i funkcjonuje na stonie inpostu.

 

 

oznacz moderatorów

karolwojcikGDZ
#7 Wielbiciel#

Chyba znalazłem rozwiązanie. Mianowicie po otrzymaniu środków odrazu wypłaciłem pieniądze na konto a dopiero po tym przeszedłem do stworzenia etykiety. Okazało się ze 9.99 zl razem z kwota poszło już na moje konto wiec generator nie ma z czego pobrać opłaty i stworzyć etykiety. Niestety nie da się doładować konta na allegro aby wrócić te 9.99zl. Pierwszy raz se z czym takim spotykam, zawsze było tak ze klient nie miał dostępu do tych pieniędzy bo było automatycznie odliczane. Zostaje tylko nadać ręcznie przesyłkę i zapłacić za wysyłkę tradycyjnie.

NIE WYPŁACAJCIE ŚRODKÓW ZANIM NIE STWORZYCIE ETYKIETY.... jak dla mnie słabe zagranie ze strony allegro. Ostatni raz tu coś sprzedałem.

oznacz moderatorów

kubas200
#7 Wielbiciel#

Ja dalej mam pieniadze na koncie allegro i niczego to nie zmienia niestety.

oznacz moderatorów

Norpertuz
#7 Wielbiciel#

aktualnie mam ten sam problem. 

oznacz moderatorów

Wiktoria164
#8 Zapaleniec#

Także mam ten sam problem...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kubas200, czy mogę Cię prosić o zrzuty ekranu/filmik obrazujące ten problem?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów