anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z wystawieniem aukcji

Zlota_Lapka
#9 Pomysłodawca#

Mam problem z wystawieniem niektórych przedmiotów na aukcji. Formularz wskazuje, ze konieczne jest wybranie jednej z czterech kategorii zastosowania, a każda jest absolutnie błędna i nie można żadnej wybrać. Takim produktem jest np. Urinoloxan Cat, Skinoxan Cat czy Immunoxan Cat.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Zlota_Lapka, rozumiem, że chcesz wystawić te produkty: Urinoloxan Cat, Skinoxan Cat i Immunoxan Cat? Czy możesz podać przykładowy numer oferty, w której produkt wystawiono w niewłaściwej kategorii oraz gdzie Twoim zdaniem powinien się znajdować?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Zlota_Lapka
#9 Pomysłodawca#

Tak, chciałabym je wystawić. Już wcześniej miałam takie oferty i je zakończyłam, teraz chciałam lekko zmodyfikować i formularz wymaga ode mnie podania danych, których nie jestem w stanie wskazać, bo są błędne. Podaję przykład: 11893590808. Była to aukcja Immunoxan Cat. Nie mogę jej wznowić, bo formularz wymaga ode mnie żebym wybrała zastosowanie:

-przeciw kleszczom

-przeciw pchłom

-przeciw wszołom

-walka z zapachem

A preparat ma wzmacniać układ immunologiczny, więc nie mogę nic z powyższych wybrać.

oznacz moderatorów

Zlota_Lapka
#9 Pomysłodawca#

 @mr_oma Próbowałam wystawić aukcje od podstaw i niestety się nie da. Nr kategorii 90049 i tylko cztery opcje obligatoryjnego wyboru zastosowania.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Zlota_Lapka Skonsultuję z ekspertami co powinnaś zrobić w tej sytacji i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy tylko otrzymam szczegóły w Twojej sprawie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów