anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z wystawieniem testu na Covid

sklepwiniarstwo
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problem z wystawieniem produktu - testu na Covid 19, cały czas mam parametr do wpisania EAN.

Cokolwiek wpiszę cały czas jest on niepoprawny, czy wpisze 4 cyfry czy więcej jest to samo a jak zostawię pusty to mam brak i info o potrzebie uzupełnienia tego parametru. Gdzie tkwi problem-mam screeny ale nie wiem jak je zamieścić. Jest taki sam test tutaj i nie wiem naprawdę w czym problem:

https://allegro.pl/oferta/juschek-test-sars-cov-2-influenza-a-b-antygenowy-combo-1-sztuka-1456906076...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

az1rael
#21 Demiurg#

a czy masz w ogóle ten test fizycznie?

oznacz moderatorów

sklepwiniarstwo
#7 Wielbiciel#

Oczywiście i to nie 1

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sklepwiniarstwo nie moja branża , ale jedyne co mi przychodzi na myśl to to ,że nie masz zarejestrowanego konta jako apteka ,,,,, być może się mylę . @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

sklepwiniarstwo
#7 Wielbiciel#

Chyba nie, bo mam również wystawiony probiotyk i tam nie trzeba było takich rzeczy wpisywać

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sklepwiniarstwo ,,chyba,,  ..... to tylko moje domysły bo tematu nie znam  , napisz zapytanie przez ,,pomoc ,,, dostaniesz jednoznaczną odpowiedź .

oznacz moderatorów

sklepwiniarstwo
#7 Wielbiciel#

dzięki, już napisałem 🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria a to nie przypadkiem nie przez tą lojalkę co allegro wymyśliło przy sprzedaży wyrobów medycznych ostatnio było gadane to co za ofertę i jej treść miał odpowiadać wystawiający? Może nie podesłał papierka do allegro. @sklepwiniarstwo czyli rozumiem że ten kod z opakowania 11 cyfrowy spod kodu kreskowego jak wpisujesz to nie wchodzi?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael a dojdziesz to ? , cudom i niewidom końca tu nie widać , odpowiedź z supportu też może być ciekawa , @sklepwiniarstwo myślę ,że podzielisz się z nami 🤔

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak dobrze widzę to ten link z oferty apteki nie ma eanu czyli oferta pewnie wisi od czasów zanim katalog całkiem się zeszmacił. @sklepwiniarstwo jeszcze możesz spróbować przed właściwym ean dodać  cyfry oznaczające kraj wygooglaj sobie dla pl wtedy z tego co pamiętam będzie 13 cyfrowy

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael no , nie wiem czy moje nie wypłynie , pod linkiem oferta od apteki , brak smarta tylko na jedno wskazuje .

oznacz moderatorów