anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proces weryfikacji może potrwać kilka dni. Poinformujemy Cię o decyzji e-mailem.

VivoFlex
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Otrzymałem informację od Allegro, że proces weryfikacji mojego konta może potrwać kilka dni i że zostanę poinformowany o decyzji e-mailem. Niestety, od momentu otrzymania tej wiadomości minęło już sporo czasu, a ja nadal nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Czy ktoś z zespołu Allegro mógłby sprawdzić, na jakim etapie jest moja weryfikacja i dlaczego trwa to tak długo? Zależy mi na szybkim zakończeniu tego procesu, aby móc w pełni korzystać z konta.

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VivoFlex przelew weryfikacyjny wykonałeś 30 sierpnia, więc zgodnie z procedurą dziś do końca  dnia może jeszcze zostać zaakceptowany. Gdyby się tak nie stało i nie otrzymasz od nas żadnej informacji, napisz proszę do nas przez formularz kontaktowy tutaj i dołącz potwierdzenie przelewu. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

VivoFlex
#7 Wielbiciel#

Do chwili obecnej konto nie zostało zweryfikowane. Proszę o interwencję. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VivoFlex w takiej sytuacji tak jak napisałam wyżej, napisz proszę do nas przez formularz kontaktowy tutaj i dołącz potwierdzenie przelewu. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

VivoFlex
#7 Wielbiciel#

Nie możliwości dołączenia załącznika poprze wskazany formularz

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VivoFlex sprawdziłam to osobiście i gdy w formach kontaktu wybierzesz "wyślij przed e-mail" jest pole do dodania załącznika. 

Zrzut ekranu 2024-09-4 o 09.02.34.png

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

VivoFlex
#7 Wielbiciel#

Więc widocznie kieruje mnie pod inny adres www, bo nie mam takiej opcji 

VivoFlex_0-1725433833627.png

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VivoFlex w polu "wpisz swoje pytanie" napisz czego dotyczy problem, a następnie kliknij w przycisk "wybierz sposób kontaktu". Znajdziesz tam opcję "wyślij przed e-mail" i niżej pole do dodania załącznika. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@VivoFlex Wyślij zgłoszenie przez formularz, a załącznik dodaj do odpowiedzi na wiadomość o dostarczeniu zgłoszenia. 

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

VivoFlex
#7 Wielbiciel#

Dziękuje, już wysłane. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów