anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt A w 14 obwodach, każdy w 6 wzrostach, cztery kolory, jak go wystawić? Bez wzajemnej kolizji.

SPodimexGK
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

_Likos_
#21 Demiurg#

@SPodimexGK  w zasadzie to każdy rozmiar obwód/wzrost) to inny produkt. Ergo osobny EAN i osobna oferta

oznacz moderatorów

SPodimexGK
#7 Wielbiciel#

Dokładnie 84 aukcje. Mają te same zdjęcia, opisy, uznajmy wyjściowe ilości, czy nie będą potraktowane jako jedna oferta? Nie mają kodu EAN.

oznacz moderatorów

SPodimexGK
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_ 

Witam, pozwoliłem sobie poprosić Moderatorów o wsparcie. 

zgłoszenie nr.42222505 Prosiłem o wstawienie moich rozmiarów do Parametrów które ułatwią mi wystawianie moich aukcji. Kontakt/ pani Klaudia  pisze: poproszę tylko o przesłanie potwierdzenia, w formie np. linku do strony producenta, który potwierdzi, iż te produkty występują we wskazanych rozmiarach. Przesłałem NIP że jestem Producentem odzieży i że właśnie przedstawiam tą tabelę. Dalej cisza. Jak na razie otrzymałem odpowiedź w sprawie koloru spodni, że granatowe spodnie mam przypisywać do koloru Niebieskiego.

Proszę o pomoc  @_HolaOla , we wstawieniu mojej rozmiarówki do Parametrów  bo nie mam szans w Wielowariantowości wystawić spodni w 78 rozmiaro-wzrostach. Obwody: 82/164,  82/170,  82/176,  82/182,  82/188,  82/194. Czyli jeden obwód pasa 82 na sześć wzrostów. Czyli jak klient w Wielowariantowości wybierze np: 82 obwód pasa to nie dostanie odpowiedniego wzrostu.

A obwodów pasa mam 13 sztuk: 82, 86, 90, 94, 98, 102, 106, 110, 114, 118, 122, 126, 130. 

Ado tego cztery kolory. 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SPodimexGK Już dostałeś odpowiedź wyżej: jeden rozmiar = osobny kod EAN, jeden kolor = osobny kod EAN. Inaczej nie połączysz tych produktów w wielowariantowość. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SPodimexGK
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, ale żeby Klient Przy zakupie mógł znaleźć np: 82/164,  82/170,  82/176,  82/182,  82/188,  82/194 to musi wybrać kafelek obok zdjęcia aukcji z takim oznaczeniem jaki potrzebuje rozmiar pasa/wzrost. Ale niestety nie ma takich kafelków jest tylko jeden 82. Nawet jak przy wystawianiu spodni do każdego z rozmiarów: 82/164,  82/170,  82/176,  82/182,  82/188,  82/194 przypiszę inny EAN to i tak nie mam innego wyjścia tylko wybrać jeden obwód pasa 82 w Parametrach. Czyli klient otrzyma znowu tylko jeden kafelek do wyboru 82. Z EAN-ami czy bez to samo. To tak jakbym moje 78 rozmiarów mógł przy wystawianiu aukcji przypisać 78 różnym Rozmiarom w Parametrach, a klient do wyszukiwania dostaje 78 kafelków z oznaczeniami moich rozmiarów i jest jak trzeba. Wybiera odpowiedni kafelek/ rozmiar przechodzi do odpowiedniej aukcji i jest ok. Tylko wstawienie moich rozmiarów/ kafelków dla klienta daje rozwiązanie. Proszę o odpowiedź.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SPodimexGK No właśnie, te kafelki to wielowariantowość produktowa — tworzone są na podstawie produktów. Jeden rozmiar = jeden produkt = jeden EAN. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SPodimexGK
#7 Wielbiciel#

OK. Czyli muszę utworzyć plik CSV z 78 produktami spodni czarnych każdy osobny EAN (bo każdy ma inny rozmiaro-wzrost). OK. Teraz przed wystawieniem muszę przypisać tym spodniom odpowiedni rozmiar z rozwijanej tabeli w Parametrach. Bez wybory rozmiaru nie wystawię więc szukam.. ale tam nie ma rozmiaru 82/164. Więc jak mam wystawić ten Artykuł?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SPodimexGK Jeśli w jakiejś kategorii brakuje parametru (czyli w tym przypadku rozmiaru), to zgłoś to nam przez formularz (https://allegro.pl/pomoc/kontakt). Najlepiej spisz to wszystko (jaki to parametr + jaka kategoria) do tabeli i prześlij w pliku — będzie szybciej niż pojedyncze wysyłki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SPodimexGK
#7 Wielbiciel#

Czyli zgadza się że EAN to jedno, ale Wielowariantowość regulują Parametry których jeśli będzie do wyboru (jak u mnie) za mało lub niewłaściwe to nie przedstawimy Klientowi w odpowiedni sposób towaru.

Tak zrobiłem kilka dni temu i odpowiedź była jak napisałem:

Zgłoszenie nr. 42222505 Prosiłem o wstawienie moich rozmiarów do Parametrów które ułatwią mi wystawianie aukcji.

Kontakt/ pani Klaudia  odpisała: poproszę tylko o przesłanie potwierdzenia, w formie np. linku do strony producenta, który potwierdzi, iż te produkty występują we wskazanych rozmiarach.

Przesłałem NIP że jestem Producentem tej odzieży i że właśnie przedstawiam tabelę rozmiarową. Dalej cisza. 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SPodimexGK Prześlij proszę odpowiedź w sprawie 42222505 jeszcze raz, ponieważ nie widzę, żebyś odpowiedział na wiadomość.

Ostatnia w tej korespondencji jest od nas, czyli: 

Rozumiem, że zależy Panu na dodaniu wskazanych rozmiarów. Chętnie pomogę w tej sprawie, poproszę tylko o przesłanie potwierdzenia, w formie np. linku do strony producenta, który potwierdzi, iż te produkty występują we wskazanych rozmiarach.

Po otrzymaniu powyższych informacji, skieruję prośbę o dodanie rozmiarów do odpowiedniego zespołu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

SPodimexGK
#7 Wielbiciel#

Zgadza się, tylko że w poprzednim (od tego wyżej) do was mailu do p.Konrada 21.05.2024 godz 18,49 już podałem NIP i że jestem producentem. Na razie B.dzięki wysłałem jeszcze raz do weryfikacji moje dane. 

oznacz moderatorów

SPodimexGK
#7 Wielbiciel#

Witam, w nawiązaniu do Pani postu wstawiam link do mojej strony z tabelą rozmiarów. Dobrze by było jakby ,,Ci z góry" dodali też moją markę SPODIMEXGK do Parametrów przy wystawianiu towaru. Tabela i marka w tych kategoriach (322517)(87842). Pozdrawiam Grzegorz. 

https://koszulesluzbowe.pl/content/8-tabele-rozmiarow

oznacz moderatorów

SPodimexGK
#7 Wielbiciel#

Witam, ko_alka, wracam z zapytaniem kiedy mogę się spodziewać dodania mojej tabeli rozmiarów. Minęło sporo czasu i cisza.

 

oznacz moderatorów

SPodimexGK
#7 Wielbiciel#

ko_alka 

Napisałaś...Najlepiej spisz to wszystko (jaki to parametr + jaka kategoria) do tabeli i prześlij w pliku...

- W jakim formacie ma być zapisana tabela? Jak jest więcej brakujących rozmiarów w Parametrach, czy mam je zapisać w wierszach/komórkach jeden pod drugim?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@SPodimexGK Najlepiej będzie, jak te pytania będziesz kierować we wspomnianej sprawie mailowej. Tam odpowiedzą Ci doradcy wyspecjalizowani w tym obszarze. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów