anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program dla nowych firm

ele-piksele
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie programu powitalnego dla nowych firm.

Dzisiaj 17 stycznia 2023 aktywowałam pakiet I - i pojawiło się że on jest aktywny do 18 stycznia 2023 r.

Wydawało mi się że mam czas na jego aktywowanie do 18 stycznia i wtedy biegnie czas 90 dni bez prowizji za sprzedaż.

Natomiast te zniżki były chyba od samego początku czyli od 18 października.

Sprawa się komplikuje również dlatego że bardzo długo moje konto nie było zweryfikowane (dopiero początkiem grudnia zweryfikowano mnie jako właściciela) oraz nie było podjętej sprzedaży do tej pory.

Proszę o pomoc, czy przepadnie mi ten program w takim razie skoro z niego nawet nie korzystałam?

Czy jest szansa to zweryfikować abym mogła mieć te 90 dni na I etap sprzedaży bez prowizji?

Dopiero zaczynam sprzedaż na allegro i jest to duża szansa dla mnie, wątpię żebym to wykorzystała nawet aż w takiej ilości, ale jednak zawsze drobna pomoc przy starcie.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam, Ewelina

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ele-piksele Przykro mi, ale czas na wykorzystanie zniżek z I etapu liczymy od dnia rejestracji konta, czyli w Twoim przypadku 18.10.2022 i nie ma możliwości, aby to zmienić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ele-piksele
#9 Pomysłodawca#

Program ruszył jeszcze raz, teraz w styczniu, czy mogłabym z niego skorzystać?

Przez te 3 msc na moim koncie nic się nie działo...

oznacz moderatorów

ele-piksele
#9 Pomysłodawca#

Poniżej informacja, że dopiero w grudniu została moja firma zweryfikowana, wysyłałam emaila na @ spolecznosc z potwierdzeniem przelewu weryfikacyjnego na 1 zł. Więc dopiero grudzień był momentem w którym mogłam rozpocząć ewentualną sprzedaż.

 

weryfikacja firmy 2.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ele-piksele Przykro mi, ale tak jak pisałam wcześniej, czas na skorzystanie z pakietu powitalnego liczy się od daty rejestracji konta, a nie jego weryfikacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów