anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Program powitalny - warunek: data rejestracji

MAMY ROZWIĄZANIE!
dziki_bak
#7 Wielbiciel#

Planuje skorzystać z programu powitalnego i mam pytanie odnośnie warunku daty rejestracji. W programie jest podany zakres czasowy 1-31 maja. Czy dotyczy on rejestracji konta, czy jego pełnej aktywacji? Pytam ponieważ bankowe konto firmowe będę mógł założyć dopiero 1 czerwca i wtedy dokonać pełnej aktywacji poprzez przelew bankowy, a jednocześnie chcę skorzystać z promocji. A może planowana jest przedłużenie promocji albo kolejna o podobnych korzyściach dla nowych sprzedających?!

 

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dziki_bak Wskazany warunek dotyczy daty rejestracji konta na Allegro zarejestrowanego na unikalny NIP, a nie jego pełnej aktywacji. Ta promocja obowiązuje jeszcze tylko przez 7 dni, więc zachęcam do szybkiej rejestracji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
elsender
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, @_HolaOla_ 

zarejestrowałem konto firmowe. Jak skorzystać z programu powitalnego? W centrum zniżek nie mam żadnych akcji promocyjnych.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @elsender, pakiet powitalny będzie dostępny w Centrum Zniżek w przeciągu 2 dni roboczych od rejestracji, czyli w Twoim przypadku najpóźniej do końca jutrzejszego dnia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
elsender
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  Dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
voptyk
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czy wiadomo już czy program będzie kontynuowany w takiej formie?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Voptyk

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@voptyk Tak, warunki i zasady pakietu powitalnego dla kont firmowych zarejestrowanych między 1 a 30 czerwca znajdziesz na tej stronie

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
BiBabiFaktoria
#8 Zapaleniec#

Dlaczego nie zakwalifikowałam się do 3 etapu programu skoro spełniłam wszystkie jego warunki?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@BiBabiFaktoria, nie spełniłaś kryterium dotyczącego Smart!/darmowych dostaw. Zgodnie z Regulaminem promocji:

d) co najmniej 30% spośród wszystkich Twoich aktywnych Ofert ma udostępnioną opcję darmowej dostawy lub są objęte usługą Allegro Smart!


W obu pozycjach miałaś 0 ofert.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
BiBabiFaktoria
#8 Zapaleniec#

Niestety nie zgodzę się, gdyż udostępniłam opcję darmowej dostawy dla wszystkich moich ofert powyżej 150 zł, a to na pewno więcej niż 30%. Więc jak to możliwe że mam 0?

oznacz moderatorów