anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja Allegro na darmowe wystawianie oraz brak opłat za sprzedaż przy nowym użytkowniku

Sport_Champion
#7 Wielbiciel#

Witam

Poprosiłem o kontakt z Allegro w sprawie przyznanych pakietów i zniżek dla nowego użytkownika. Założyłem konto oraz miałem czekać na drugi telefon od pracownika allegro w sprawie przyznanego pakietu. Mija już tydzień i nie ma żadnych informacji? Proszę o odpowiedź i kontakt

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sport_Champion Proszę, żebyś sprawdził czy pakiet nie jest widoczny w tej zakładce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sport_Champion
#7 Wielbiciel#

Nie ma nic we wszystkich punktach pojawia się informacja:

Obecnie nie posiadasz trwających lub wygasłych akcji promocyjnych.

Proszę o pomoc i rozwiązanie sprawy?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sport_Champion Konsultuję Twoją sprawę. Proszę Cię o jeszcze odrobinę cierpiwości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sport_Champion
#7 Wielbiciel#

ok czekam na informacje

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sport_Champion Otrzymałam informację, że posiadasz już konto zarejestrowane na ten sam NIP, dlatego ta promocja nie jest dla Ciebie dostępna.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sport_Champion
#7 Wielbiciel#

Witam

Ta informacje uzyskałem od razu przy rejestrowaniu konta z pracownikiem allegro. Pracowniki oznajmił że porozmawia z kim trzeba i pomimo iż moje konto na allegro było założone i używane dawno (przez 5 lat nie używane) to postarają się stworzyć pakiet i ofertę pod moja osobę. Do dziś pracownik drugi raz nie oddzwonił i nie przedstawił tej oferty. Czekam na ofertę proszę o odpowiedź? Pozdrawiam Łukasz

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sport_Champion W jaki sposób otrzymałeś takie informacje - telefonicznie czy mailowo? Pakiet dla nowych przedsiębiorców jest dla wszystkich taki sam, nie oferujemy specjalnych warunków dla każdego ze sprzedających. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Sport_Champion
#7 Wielbiciel#

Zadzwoniła do mnie Pani i poinformowała że pomimo że posiadałem już konto na allegro (5 lat temu) to postara się pomoc i załatwić pakiet na aktywne konto firmowe z pakietem zniżek. Do dziś nie otrzymałem oferty. Normalne kolejne konto na allegro mnie nie interesuje bo posiadam już konto prywatne. Proszę o jakaś dobrą ofertę na konto firmowe. Proszę o odpowiedź pozdrawiam

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sport_Champion Czy ta kobieta zadzwoniła do Ciebie jako pierwsza? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Sport_Champion
#7 Wielbiciel#

Tak i pomogła mi przejść cały proces rejestracji konta więc na pewno raczej to był pracownik allegro?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sport_Champion Jeśli nie zamawiałeś wcześniej rozmowy z naszym pracownikiem przez zakładkę POMOC, to nie była to osoba z Allegro. Wszystkie warunki z pakietu wsparcia są takie same dla wszystkich sprzedających, którzy rozpoczynają działaność na Allegro. Nie proponujemy specjalnych ofert czy wyjątkowych okazji. Wszystkie informacje dotyczące programu powitalnego znajdziesz na naszych oficjalnych stronach, m.in. tutaj oraz w tej informacji na Allegro Gadne.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Sport_Champion  Żadnej oferty nie dostaniesz. Nigdy nic nie załatwiaj przez telefon, chyba że potrzebujesz pizzę.  

Mnie tak samo zrobił kiedyś pracownik firmy GSM zadzwonił z ofertą. Okazało się po podpisaniu, że była dla nowych klientów i mnie nie przysługiwały wszystkie usługi. Umowa trwała a rachunek leciał bez zniżek.

oznacz moderatorów