anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

prowizja allegro

1wilq
#7 Wielbiciel#

Nie sądzicie że prowizje od sprzedaży allegro są zdecydowanie za wysokie? Chyba przeniosę swoją sprzedaż gdzie indziej (a sprzedaję sporadycznie) bo płacenie 40 zł prowizji za przedmiot za 930 zł  to wg mnie rozbój w biały dzień.. 😕 

Nie dziwne (gdy jestem kupującym), że wiele osób chce się dogadać poza allegro, bo np mając marży 100 zł na sprzedawanym przedmiocie 40% musze oddać allegro 😞

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@1wilq Wystawianie na Allegro jest dobrowolne, czy tanie-nie.

oznacz moderatorów

1wilq
#7 Wielbiciel#

Racja !!

oznacz moderatorów

kndshop_pl
#10 Popularyzator#

Prowizje są wysoki a dodatkowo zapłacisz prowizję od wysyłki jak ktoś Ci w smarcie nie kupi. Jednak nie licz na to że tutaj z kimś coś zdziałasz bo tutaj ludzie godzą się na wszystko a monopolista się śmieje. Za chwilę będą kolejne podwyżki jak co roku, podniosą na 50% prowizję a ludzie i tak się nie zkrzykną, wiec **piiip** robi co chce i jak chce.

oznacz moderatorów

1wilq
#7 Wielbiciel#

no masz definitywnie racje.. ale tak jest właśnie z monopolami. A ludzie po prostu muszą się dostosować.. 😕

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@1wilq Następnym problemem jest spadek sprzedaży.

oznacz moderatorów

1wilq
#7 Wielbiciel#

Ja akurat sprzedaje 1-2 razy do roku ale mimo wszystko. 

Jeszcze jakiś lemur mnie straszy US i Policją bo stwierdził że jak coś sprzedaje bez paragonu (oczywiście najpierw chciał kupić) to na pewno ukradłem albo nie wiem co.. 

Skąd Ci ludzie się biorą?

oznacz moderatorów