anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prowizja za sprzedaż. A raczej oczekiwanie jej braku.

MAMY ROZWIĄZANIE!
sklep_dtip
#8 Zapaleniec#

Ogólnie założyłem konto firmowe, z powodu pomocy allegro w tym trudnym okresie. Zachęciło mnie to, że dla ludzi którzy założyli konto firmowe w kwietniu miała być anulowana prowizja do końca lipca 2020, więc wszedłem w sprzedaż na allegro. Po sprzedaży 4 produktów wchodzę na saldo i zauważam naliczone opłaty. To jak to w końcu jest z tą prowizją?  ktoś może pomóc bo nawet nie wiem jak się zwrócić bezpośrednio do allegro bo nie mam żadnych danych kontaktowych

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

Zapewne nie spełniłeś jakiegoś warunku napisanego "drobnym druczkiem". Trzeba bardzo uważnie czytać regulaminy i zwracać uwagę na każdy szczegół. Nie znam tych zasad, więc nie wyjaśnię, ale zapytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=7f980b3b-184b-4f4a-9ad4-7e833245df10

oznacz moderatorów
sklep_dtip
#8 Zapaleniec#

Dzięki bardzo! Zamówiłem rozmowę telefoniczną. W bezpośredniej rozmowie dowiem się najwięcej, taką przynajmniej mam nadzieję 🙂  

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sklep_dtip daj nam znać 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
sklep_dtip
#8 Zapaleniec#

Skorzystałem z czatu w oknie pomocy. Pracownik allegro rozwiązał problem w mgnieniu oka. Chodziło o to, że podczas wyboru darmowego pakietu wyróżnienia (200 sztuk dla nowych użytkowników) zwalniamy się z możliwości 100% zniżki na prowizję 🙂 

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sklep_dtip świetna wiadomość! 🙂 Dobrego dnia.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów