anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedmiot został zakupiony, co dalej?

Client:103689399
#7 Wielbiciel#
Spoiler
Witam, ostatnio na sprzedaż wystawiłam produkt multimedialny. Na maila przyszła mi wiadomość od Allegro ze klient wybrał sposób zapłaty i dostawy po czym dostałam kolejna wiadomość „sprzedałeś przedmiot”. Sposób dostawy to wysyłka e-mail. Nie posiadam jeszcze pieniędzy ze sprzedarzy w Allegro finanse. Statusem płatności jest „płatność rozpoczęta” zapłacono 0zl z kwoty sprzedarzy. Na Allegro zaznaczyłam ze produkt wyśle po jednym dniu, co sie stanie jezeli nie wyśle po tym czasie? Nie chce wysyłać produktu zanim nie otrzymam pieniędzy, nawet nie zostałam poinformowana na jakiego maila wysłać. Kwota o która chodzi jest dosyć spora i boje sie oszustwa. 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Nic, nie wysyłasz jak nie opłaci, kupujący ma 5dni na opłacenie, śrdoki muszą być tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@Client:103689399 

Płatność musi być zakończona i świecić się na zielono. Jeżeli nie ma pieniędzy w Allegro finanse nic nie wysyłasz.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:103689399 Czas na wysyłkę liczy się od momentu opłacenia przez kupującego.

oznacz moderatorów