anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poprawa katalogu produktów - pierwsze wystawienie produktu w serwisie

esturion_pl
#10 Popularyzator#

Czy zamierzacie w końcu poprawić katalog produktów, gdyż pierwsze wystawienie wymusza wszystkie parametry i nikt tego nie sprawdza. Można w ten sposób wystawiać komputery w rowerach, rowery w spożywce itd. Potem inni to muszą poprawiać.

Prosta sytuacja, wystawiający się myli w kategorii, a potem wymuszenie na każdego błędnej kategorii. Niby tak dbacie o przejrzystość serwisu, a pozwalacie na wymuszone wpisywanie produktów do błędnych kategorii.

Mamy np. teraz taką sytuację, że nie możemy wystawić produktu bo trafi do nieodpowiedniej kategorii. Jednak jeżeli nawet byśmy go wystawili to będziemy mieli problem ze zmianą kategorii (jeżeli się sprzeda to trzeba was osobiście prosić o zmianę).

Co ciekawe poprawna kategoria jest w pokrewnych kategoriach, ale tak jak kiedyś można było samemu wybrać z listy (czyli np. akumulatory pasują do więcej niż 1 kategorii to sprzedawca wybierał), tak teraz mimo iż jest pokazana właściwa kategoria to wymusza niewłaściwą (nie pozwala wystawić produktu we właściwej).

Skoro już podjęliście się tak trudnego zdania jak skatalogowanie produktów w serwisie, to róbcie to jak należy.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

To jeszcze nic. Wystawisz pod przymusem w katalogowej kategorii to za jakiś czas zarobisz ostrzeżenie za błędną kategorię.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

"Dobrowolne" poddanie się karze w stylu allegro.

oznacz moderatorów