anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przekroczenie limitu ilościowego 30 transakcji. Czy to prawdziwy mail od Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dzisiaj dostaliśmy maila od Allegro o przekroczeniu limitu 30 transakcji na kontach. Proszą o aktualizację i uzupełnienie danych. Czy to jest prawda?

@RaBarbar_ka @MiMary @w_kiwi @ko_alka @la_nika @ayo80 @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jeżeli nie uzupełnimy danych, zostanie zablokowana wypłata pieniędzy ze sprzedaży.... 💲

oznacz moderatorów
Client:123931049
#8 Zapaleniec#

ciekawe czy po zablokowaniu dane bd przekazane do skarbówki ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

DAC7 -tak.

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dziękuję Lwiku 🦁.

oznacz moderatorów
beyc2
#9 Pomysłodawca#

Dostałem takie powiadomienie, mimo 12 transakcji  i niecałych 2000.  Allegro pisze o przekroczeniu limitu. Czy jest coś o czym nie wiem ? Jakieś inne limity, wymagania ?

Piotr Nowinowski

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@beyc2 dane są z 2023 r. a może masz kilka kont bo to łączą 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
beyc2
#9 Pomysłodawca#

Dyrektywa mówi o roku kalendarzowym, limicie 30 transakcji i 2000 eur. Ja mam 13 transakcji i niecałe 2000 pln. Ale Allegro twierdzi inaczej - i jestem tym nieco zaniepokojony. Jak sprawdzić dogłębnie ?

oznacz moderatorów
Renata-Gr
#1 Nowicjusz#

Ja dzisiaj dostałam kolejną wiadomość:

Cześć Renata,
nie musisz uzupełniać tych danych.

W tym tygodniu wysłaliśmy do Ciebie mejla o tytule: Czekamy na Twój ruch, uzupełnij niezwłocznie swoje dane. Poprosiliśmy w nim o uzupełnienie danych DAC7 na Twoim koncie.

Treść tej wiadomości była błędna. Na dzień 14 lipca 2024 limit 2000 euro lub 30 transakcji nie został przekroczony na Twoim koncie Allegro i nie musisz uzupełniać danych.

Usunęliśmy Twoje dane z uzupełnionego formularza.

 

 

Limity sprzedaży, które trzeba raportować w związku z dyrektywą unijną DAC7, liczymy łącznie dla wszystkich Twoich kont Allegro. Jeśli w przyszłości przekroczysz limit 2000 euro lub 30 transakcji na jednym z kont, damy Ci o tym znać w osobnym powiadomieniu i poprosimy o uzupełnienie danych. Dowiedz się więcej.

 

Jeszcze raz bardzo przepraszamy!

Pozdrawiamy
Zespół Allegro

oznacz moderatorów