anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelew na nieprawidłowy nr konta

Przemek_ez9
#7 Wielbiciel#


Witam środki z mojego konta allegro zostały automatycznie przelane na nieprawidłowy nr konta . Dowiedziałem się że konto jest nieaktywne i należy do PKO bp inteligo oddział bankowość elektroniczna o numerze 50102055581111179525800031 . Nr operacji z dnia 23.06 , 162555475 oraz numer operacji z dnia 29.06 . 162892277 minęło już 14 dni a przelew nadal nie wrócił proszę o pomoc w wyjaśnieniu tej sprawy. Gdzie mogę szukać pieniędzy ? Allegro nieodpowiada na moje prośby o pomoc 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

LEW433
#21 Demiurg#

😣

oznacz moderatorów

Przemek_ez9
#7 Wielbiciel#

Fajnie że Allegro wspiera sprzedających ! 😣😣😣

oznacz moderatorów

Przemek_ez9
#7 Wielbiciel#

Mam znajomego bankiera który sprawdził to konto i twierdzi że konto jest zamknięte a pieniądze nie mogą latać w cyberprzestrzeni bez właściciela , allegro powinno zająć się tą sprawą i chociaż powiedzieć gdzie teraz te pieniądze się znajdują . Ale ... Od 17 dni nic ale to naprawdę nic nie zrobili!! Jedynie każą uzbroić się w cierpliwość !! I pewnie poczekać na wiadomość od nich że pieniądze się rozpłynęły a jest to około 800zł !! 

oznacz moderatorów

Przemek_ez9
#7 Wielbiciel#

Sprawdzam pocztę kilka razy dziennie z nadzieją na jakąkolwiek sensowną odpowiedź ale do tej pory zero zaangażowania ze strony Allegro 😣

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Przemek_ez9 Tak z ciekawości - to jest jakieś Twoje stare konto, które zamknąłeś?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Przemek_ez9
#7 Wielbiciel#

To nie jest moje konto niemam pojęcia jak ten nr konta znalazł się w moim profilu allegro finanse

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Przemek_ez9 Ale zdajesz sobie sprawę, że żeby podpiąć konto do allegro i móc na nie wypłacić pieniądze, to dane osobowe na takim koncie muszą zgadzać się z danymi osobowymi na koncie allegro? A skoro wypłata poszła, nawet jeśli konto jest już zamknięte, to te dane musiały się zgadzać.
Jaki status PayU masz w tej https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php zakładce? Jeśli "aktywne" tzn. że przelew weryfikacyjny przeszedł, bo dane się zgadzały.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Może w momencie zakładania konta się zgadzały !

oznacz moderatorów