anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy24, długi czas oczekiwania na weryfikację

Drukarnia-KROT
#9 Pomysłodawca#

Witam serdecznie, dnia 30.05 br. przesłałem wszystkie potrzebne dokumenty w celu weryfikacji konta na Przelewy24 oraz wykonany został przelew na kwotę 1,01 zł Do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnej odpowiedzi odnośnie tego czy weryfikacja przebiegła pomyślnie, w zapisie jest że trwa to do 5 dni roboczych tutaj zdecydowanie trwa to już zbyt długo Czy są Państwo w stanie sprawdzić, na jakim etapie znajduje się aktualnie weryfikacja? Mam tam ulokowaną dość dużą ilość środków, a nie ukrywam że przechowane tam pieniądze bardzo by mi się przydały.

Pozdrawiam serdecznie, z góry dziękuję za udzieloną pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Drukarnia-KROT Z tego, co widzę w informacjach na Twoim koncie, dokumenty zostały przesłane wczoraj i są w trakcie weryfikacji. Proszę Cię o cierpliwość.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Dobre-Klocki
#2 Obserwator#

To rzeczywiście chłop się musi uzbroić w cierpliwość, skoro deklarujecie 5 dni roboczych a łaskawie po założeniu tematu po 7 dniach roboczych wysyłacie dalej dokumenty...

oznacz moderatorów

Drukarnia-KROT
#9 Pomysłodawca#

Tak jak już wspominałem tworząc temat, dokumenty zostały wysłane już 30.05 br. Przedwczoraj, tj. 8.06 br. wykonany został raz jeszcze przelew weryfikacyjny, i w sumie tylko dla pewności i być może przyspieszenia realizacji, jak widać jednak bezskutecznie. 

oznacz moderatorów