anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

przelewy24

MAMY ROZWIĄZANIE!
cipresino
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
Mam w zamówieniach jeden przedmiot. Kupujący rozpoczął płatność, ale póki co wyświetla się zapłacono 0 zł. Transakcja ma status 'rozpoczęta'. Zorientowałam się, że mam niezweryfikowane dane w przelewach24, z których kupujący skorzystał. Czekam na weryfikację, ale na wysyłkę mam 48 godzin. Stąd moje pytanie, czy mam czekać na weryfikację i dokończenie transakcji, czy mogę wysłać paczkę i środki wpłyną mi na konto allegro tak czy siak, ale po prostu później (po weryfikacji)? 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

Czekaj jak będziesz miał kasę na przelewy24 one wpłyną tam tak czy siak, i możesz wysyłać, weryfikację zrobisz na spokojnie i se je wypłacisz.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
cipresino
#7 Wielbiciel#

Dziękuję! Po prostu przetwarza już tę płatność 3 godziny i uznałam, że to weryfikacja blokuje, ale jak rozumiem, to może trwać dłużej, tak?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@cipresino rozpoczęta płatność to klient jej jeszcze nie zrobił albo coś rozłączyło, a weryfikacja trwa kilka dni i nie nic wspólnego z płatnością od klienta jak zapłaci to zobaczysz pod napisem przelewy24 i są już Twoje potem jak zweryfikujesz to se wypłacisz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
cipresino
#7 Wielbiciel#

Okay, wszystko jasne! Dzięki!

oznacz moderatorów