anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka pocztex smart opłata

FULGER
#2 Obserwator#

Przy próbie nadania paczki pocztex smart u Pani w okienku pokazuje , że muszę opłacić 21zł - temat dotyczy 3 różnych przesyłek m.in.  PX6640625687 

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

etdm_design
#2 Obserwator#

to samo, brak możliwości nadania przesyłki:

b38c30f1-e062-11ee-8701-a37fe6e00ad3

paczka  PX6640109802
proszę o wykluczenie tego z jakości 
 
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@etdm_design tak samo jak u kolegi wyżej. Czas na nadanie tego zamówienia jeszcze nie minął, więc możesz nadać tę przesyłkę dziś. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ a czy został już rozwiązany problem ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Dzień dobry, mam problem z przesyłką Poczty Polskiej , dokładnie MiniPrzesyłka nr zamówienia cc569370-e224-11ee-9eec-b7b56cbc67f8

 

Pani na poczcie poinformowała mnie że trzeba zapłacić za przesyłkę 9.50zł, przesyłka zamawiana w poziomu allegro przez wysyłam z allegro. 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio otrzymaliśmy taką informację od Poczty Polskiej: W dniach 13-14.03.2024 zidentyfikowaliśmy problem z przyjmowaniem przesyłek w placówkach pocztowych. Nieprawidłowość w systemie Elektroniczny Nadawca została wyeliminowana, aczkolwiek powrót do pełnej stabilności, może potrwać jeszcze kilka godzin.
Występował dokładnie taki problem jak opisałeś, jednak z informacji od przewoźnika wynika, że został rozwiązany, dlatego muszę poprosić Cię o ponowną próbę wygenerowania przesyłki i nadania jej w Placówce. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Wygenerowalem drugą etykietę , zawiozłem na pocztę i znowu jest to samo, ani jedna etykieta ani druga nie działa, 9.50zl do zapłaty pokazuje u Pani na poczcie

@la_nika 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Wczoraj nadawałam dwie przesyłki na Poczcie i pani powiedziała, że nie wchodzą jak należy i muszę zapłacić za wysyłki Smart. Ale wytłumaczyłam jej, że to niemożliwe, bo są darmowe i za drugim razem się udało i poszło jak należy.

Śmieszne było, bo zostawiłam przesyłki i wyszłam z budynku Poczty a pani mnie na ulicy przed budynkiem Poczty goniła cała zasapana 🎠

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio O której to było godzinie? Problem jest eliminowany stopniowo. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

-MIQUE-
#8 Zapaleniec#

W piątek przed południem miałam problem z nadaniem przesyłki. Proszę o wykluczenie tej przesyłki ze statystyk jakości.

515c10c0-e23b-11ee-8fb2-31304f20e823

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@-MIQUE- Ta przesyłka nie jest jeszcze oznaczona jako nieterminowa, dlatego nie mogę zgłosić jej do wykluczenia. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów