anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka pocztex smart opłata

FULGER
#2 Obserwator#

Przy próbie nadania paczki pocztex smart u Pani w okienku pokazuje , że muszę opłacić 21zł - temat dotyczy 3 różnych przesyłek m.in.  PX6640625687 

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

etdm_design
#2 Obserwator#

to samo, brak możliwości nadania przesyłki:

b38c30f1-e062-11ee-8701-a37fe6e00ad3

paczka  PX6640109802
proszę o wykluczenie tego z jakości 
 
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@etdm_design tak samo jak u kolegi wyżej. Czas na nadanie tego zamówienia jeszcze nie minął, więc możesz nadać tę przesyłkę dziś. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ a czy został już rozwiązany problem ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Dzień dobry, mam problem z przesyłką Poczty Polskiej , dokładnie MiniPrzesyłka nr zamówienia cc569370-e224-11ee-9eec-b7b56cbc67f8

 

Pani na poczcie poinformowała mnie że trzeba zapłacić za przesyłkę 9.50zł, przesyłka zamawiana w poziomu allegro przez wysyłam z allegro. 

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio otrzymaliśmy taką informację od Poczty Polskiej: W dniach 13-14.03.2024 zidentyfikowaliśmy problem z przyjmowaniem przesyłek w placówkach pocztowych. Nieprawidłowość w systemie Elektroniczny Nadawca została wyeliminowana, aczkolwiek powrót do pełnej stabilności, może potrwać jeszcze kilka godzin.
Występował dokładnie taki problem jak opisałeś, jednak z informacji od przewoźnika wynika, że został rozwiązany, dlatego muszę poprosić Cię o ponowną próbę wygenerowania przesyłki i nadania jej w Placówce. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Wygenerowalem drugą etykietę , zawiozłem na pocztę i znowu jest to samo, ani jedna etykieta ani druga nie działa, 9.50zl do zapłaty pokazuje u Pani na poczcie

@la_nika 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Wczoraj nadawałam dwie przesyłki na Poczcie i pani powiedziała, że nie wchodzą jak należy i muszę zapłacić za wysyłki Smart. Ale wytłumaczyłam jej, że to niemożliwe, bo są darmowe i za drugim razem się udało i poszło jak należy.

Śmieszne było, bo zostawiłam przesyłki i wyszłam z budynku Poczty a pani mnie na ulicy przed budynkiem Poczty goniła cała zasapana 🎠

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio O której to było godzinie? Problem jest eliminowany stopniowo. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

-MIQUE-
#8 Zapaleniec#

W piątek przed południem miałam problem z nadaniem przesyłki. Proszę o wykluczenie tej przesyłki ze statystyk jakości.

515c10c0-e23b-11ee-8fb2-31304f20e823

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@-MIQUE- Ta przesyłka nie jest jeszcze oznaczona jako nieterminowa, dlatego nie mogę zgłosić jej do wykluczenia. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów