anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka z Salonik - system allegro nie rozpoznaje tytułów książek :-)

rudybart
#9 Pomysłodawca#

Poniżej pokazuję ekran z ostrzeżeniem systemu allegro o nieprawidłowym opisie przedmiotu.
System zaznaczył słowo "przesyłka" ale chyba jasne jest że to jest część tytułu książki, na wszelki wypadek poruszam temat - może informatycy mogą dodać jakiś moduł AI który będzie rozpoznawał tytuły książek i dzięki temu sprzedający unikną takich komunikatów, przyznaję że dopiero po chwili odkryłem o co chodzi 🙂
Oczywiście książki i inne przedmioty wysyłam z Częstochowy a nie z Salonik 😉

Pytanie do administratorów i allegro czy jest możliwość weryfikacji tej sytuacji i ewentualny komentarz?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

Oferta nr: 13986104480

 

Bez tytułu.jpg

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

szymela54
Maestra

@rudybart  O w mordkę jeża! To pewnie "Kurier z Warszawy" J. Nowaka-Jeziorańskiego byłby zagrożony kolejnym ostrzeżeniem? Tego raczej już nie wystawiaj. 🤣

oznacz moderatorów

rudybart
#9 Pomysłodawca#

Jest jeszcze jeden "niebezpieczny" autor: Wojciech Dutka. Na okładce jego książki "Kurier z Tivoli" reklamowane są książki: "Kurier z Teheranu" i "Kurier z Toledo" 😀😀

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rudybart Zgłaszany problem nie jest błędem. Wyjaśnienie znajduje się w komunikacie widocznym na zrzucie. System nie rozpoznaje która część treści jest nazwą własną. Wyłapuje konkretne wyrazy, które mogą być sygnałem, że zamieszczasz w opisie niedozwolone informacje.

Jak rozumiem w ofercie sprzedawana jest tylko ta jedna książka. Nie ma więc konieczności powtarzania jej tytułu w treści opisu. Usuń go.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

rudybart
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów