anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przypisanie produktu

Tomek43253
#7 Wielbiciel#

Witam. Jestem producentem i wystawiam swoje produkty na Allegro. Stworzyłem sobie bazę produktów tak jak to teraz Allegro zaczyna wymagać, udało mi się uzbierać dużo ocen które dają średnią 5.0 co świadczy że produkt jest dobrej jakości, sprzedaje to po określonej cenie, to dlaczego ktoś kto sprzedaje coś podobnego za pół ceny i pewnie w niższej jakości przypisując sobie ten produkt przy wystawianiu oferty może korzystać z ocen wystawionych przez moich klientów? Nie wiem czy takie działanie jest zgodne z regulaminem, mam taki przypadek dlatego pytam.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Tomek43253 Którego produktu dotyczy ta sprawa?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Tomek43253
#7 Wielbiciel#

A mógłbym napisać do Pani w jakiś sposób link na wiadomość prywatną? Nie chcę wskazywać tutaj aukcji,  chciałbym się jedynie dowiedzieć czy jest to zgodne z regulaminem że ktoś korzysta z dobrej opinii moich aukcji podpinając je pod swoje?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Tomek43253 Wyślij tego linka na spolecznosc@allegro.pl

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Tomek43253 jeśli macie te same produkty to macie wspólne opinie i każdy kto ten produkt wystawi będzie miał dokładnie te same opinie one są przypisane do produktu a nie do sprzedającego 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Tomek43253
#7 Wielbiciel#

Rozumiem. Chodzi tutaj o produkt wykonany własnymi rękoma we własnej jakości, nie jest to coś co wychodzi z maszyny gotowe i każdy produkt jest taki sam, myślę że w takich przypadkach opinia moich klientów powinna być widoczna tylko w moich aukcjach a nie że ktoś z tego korzysta. Czyli rozumiem że jeśli komuś nie spodoba się produkt od konkurencji i wystawi tam 1 gwiazdkę to mi się oberwię za kogoś?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Tomek43253 dokładnie jak ktoś wystawi towar i nazwie go identycznie i system allegro go powiąże możecie mieć ta same opinie o produkcje 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów