anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o API

g_rajnert
#12 Orędownik#

Witam,

Serwis zapowiadał wdrożenie ograniczeń API na koniec miesiąca. Wczoraj wystawiałem aukcje, dzisiaj już nie.

Mam pytanie - czy owa zmiana/ograniczenie zostało zrealizowane/wdrożone?

Czy też jakiś błąd?

Czy też jakaś sprawa z moim kontem?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mieta_zielona
#9 Pomysłodawca#


Hej,
mam dziś podobnie. Wystawione już przedmioty mogę spokojnie edytować, nowych już nie mogę wystawić. Co ciekawe, nowego jako "wystawionej oferty" nie widze, ale jak wpiszę nr oferty do edycji to stystem ją widzi 🙂

oznacz moderatorów

mieta_zielona
#9 Pomysłodawca#

@g_rajnert 
nie wiem jakiego programu API korzystasz, ale zaloguj się przez niego "odśwież" połączenie z kontem (login i hasło), u mnie pomogło.

oznacz moderatorów

mieta_zielona
#9 Pomysłodawca#

na 5 minut 😛

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@g_rajnert @mieta_zielona Uzyskałam potwierdzenie, że użytkownicy z kontami zwykłym cały czas powinni mieć możliwość wystawiania ofert przez API.

Jeśli dzisiaj problem nadal występuje, napiszcie proszę jaki konkretnie komunikat błędu otrzymujecie i prześlijcie nam przykładowe logi (request lub response) przez formularz kontaktowy, z dopiskiem, że dane dotyczą sprawy z tego wątku na Gadane (najlepiej podajcie link).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mieta_zielona
#9 Pomysłodawca#

U mnie dziś działa idealnie, widocznie wczoraj trafiłem na czas kiedy "coś się działo" 🙂

Dziękuję za sprawdzenie.

oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

Problem był taki: aukcja wystawiana programem bez problemów, nr aukcji był nadany.

Bez komunikatów o błedach albo co.

Ale takiej aukcji nie było w serwisie /nie pojawiały się, nie przychodziły emaile o wystawieniu aukcji.

Gdzieś po drodze cichaczem były zjadane/odrzucane/nie wiem co.

W każdym razie problem tak jakby znikł, można wystawiać.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@g_rajnert @mieta_zielona Konsultuję tę sprawę. Odezwę się ponownie, gdy otrzymam odpowiedź.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów