anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Pole nie może być puste" - co to znaczy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
WSautoParts
#9 Pomysłodawca#

Przy zamówieniu przechodzę do NADAJ PRZESYŁKĘ i dalej wypełniam wszystkie dostępne pola, ale kiedy robię ZAPISZ wyskakuje mi komunikat " Błąd przetwarzania Pole nie może być puste" i kiedy przewijam arkusz na samej górze pojawił się napis "Pole nie może być puste" powyżej Użytkownika, Przedmiotu i Metody Dostawy.

Dodam, że zamawiający wybrał metodę dostawy Kurier Pocztex.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
137 ODPOWIEDZI 137
kzprk
#9 Pomysłodawca#

Dzięki @LEW433 ! Problemem był przecinek wpisany w polu ulicy. Po korekcie przeszło bez problemów.

oznacz moderatorów
SignStudio
#8 Zapaleniec#

za kazdym razem wyskakuje blad :

Błąd przetwarzania

Pole nie może być puste

i nic wiecej , moge prosic o pomoc?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe że problem tkwi w adresie, sprawdź przecinki spacje itd.

oznacz moderatorów
SignStudio
#8 Zapaleniec#

sprawdzilem juz i podam co bylo bledem : w adresie bylo tak - nazwa ulicy potem spacja numer i znowu spacja , wywalilem spacje pomiedzy numerami i poszlo , dzieki za podpowiedz 🙂 pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🙂

oznacz moderatorów
PHU_LOCO
#7 Wielbiciel#

Nie można nadać paczki, pojawia się napis to pole nie może być puste, co zrobić?

oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Sprawdź czy czasem gdzieś nie brakuje spacji w danych adresowych odbiorcy. 

oznacz moderatorów
ImperiumKIockow
#7 Wielbiciel#

Wszystkie pola są uzupełnione, 4 inne przesyłki się zarejestrowały, a tej jednej nie mogę. W czym leży problem?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ImperiumKIockow sprawdź proszę czy podany jest numer budynku w adresie kupującego oraz czy spacje są właściwe. Jeśli to nie rozwiąże problemu, podaj proszę numer zamówienia, przy którym taki komunikat się pojawia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ApiiFlor_PF
#7 Wielbiciel#

Witam mam ten sam problem... 

Tylko u mnie jest brak spacji w kodzie pocztowym odbiorcy (DPD pickup) i nie mogę go zmienić (uzupełnia się automatycznie). Proszę o pomoc 🙏

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ApiiFlor_PF jeśli nadajesz przez Wysyłam z Allegro to kod pocztowy odbiorcy również możesz poprawić. 

la_nika_0-1679686446520.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
PancerPrice
#7 Wielbiciel#

mam ten sam problem, wszystko uzupełnione a podaje info że pole jest puste 

PancerPrice_0-1679689511997.png

 

 

oznacz moderatorów
ZDROWERSI
#10 Popularyzator#

U mnie w narzędziu WZA pomogło dodanie spacji pomiędzy nazwą ulicy a numerem.
Czyli np. jest wpisane Sosnowa11 a po zmianie na Sosnowa 11 puściło dalej. 

oznacz moderatorów
ApiiFlor_PF
#7 Wielbiciel#

adres odbioru osobistego tak mogę zmienić, ale adresu który automatycznie się uzupełnia z listy pickup niestety nie...

oznacz moderatorów
SKLEP-KIBICA
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, w moim przypadku, rzeczywiście klient nie zrobił spacji pomiędzy nazwą ulicy, a jej numerem. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
kotlomix_pl
#1 Nowicjusz#

Ja miałem taki problem i jestem zbulwersowany, że taki poważny portal jak Allegro ma tak źle przeprowadzoną weryfikację swoich użytkowników. TO nie moja sprawa, że wasze filtry przepuściły takie konto w którym nie podało się numeru budynku! mało tego zamiast pisać komunikat, proszę o uzupełnienie przez nasze niechlujstwo numeru domu od klienta to pisze błąd przetwarzania i ani podkreślenia o które pole chodzi ani nic?!, kombinuj teraz i szukaj o co chodzi.. albo jak przez inpost wysyłam paczki i jak nie mam kasy np wrzuconej na koncie inpostu to też, same błędy zamiast napisać brak środków na koncie czy coś to jakieś dziwne błędy ! i dzwonić jak ten głupi ciu.. a in post ze to nie ich wina a Wy ze to nie Wasza wina ze jednak tamci coś nie tak, no szlak trafia, pół dnia poszło, tragedia chyba macie informatyków z doskoku. 

oznacz moderatorów
ApiiFlor_PF
#7 Wielbiciel#

No właśnie u mnie to samo wyszło... Szlak mnie trafił. Wysyłka do punktu odbioru, a w adresie kupującego była podana sama ulica bez nr. Spacje jeszcze zrozumiem, ale tego to się nie spodziewałam;)

oznacz moderatorów
smart-sklep24
#8 Zapaleniec#

Obraz 24.03.2023, godz. 07.10.jpeg

oznacz moderatorów
ekorex_pl
#9 Pomysłodawca#

Podpinam się pod pytanie - taki sam problem tylko z Allegro One Box

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@smart-sklep24 Cześć. Którego konkretnie zamówienia dotyczy to zgłoszenie? Czy wszystkie pola są uzupełnione? Sprawdź proszę, czy między danymi klienta (imię, nazwisko, adres) są dodane spacje, a jeśli nie, dodaj je ręcznie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów