anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Pole nie może być puste" - co to znaczy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
WSautoParts
#9 Pomysłodawca#

Przy zamówieniu przechodzę do NADAJ PRZESYŁKĘ i dalej wypełniam wszystkie dostępne pola, ale kiedy robię ZAPISZ wyskakuje mi komunikat " Błąd przetwarzania Pole nie może być puste" i kiedy przewijam arkusz na samej górze pojawił się napis "Pole nie może być puste" powyżej Użytkownika, Przedmiotu i Metody Dostawy.

Dodam, że zamawiający wybrał metodę dostawy Kurier Pocztex.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
137 ODPOWIEDZI 137
swiatokularow2
#8 Zapaleniec#

kiedy próbowałem wysłać przesyłkę one box pojawił się komunikat ,że jest jakieś puste pole . Okazało się ,że chodziło o spację między nazwą ulicy a numerem w adresie odbiorcy. Dobrze że ktoś o tym wcześniej napisał na forum ,bo nie miałbym pojęcia o co chodzi. Ten komunikat jest bezsensowny i w niczym nie pomaga. Poza tym wysyłka była do automatu , którego adres był prawidłowy. Allegro pomogło na zasadzie , masz problem rozwiąż go sam. Ta weryfikacja chyba powinna być w momencie zamawiania i to kupujący powinien prawidłowo wpisać adres, ale przecież kupujący to święta krowa i nic nie musi. A my, sprzedawcy zawsze dostajemy wiecie gdzie. A jak się nie podoba to klient rozpocznie dyskusję albo wystawi negatywa. Co wy na to ?

oznacz moderatorów
Velobike
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

nie mogę zatwierdzić nadania paczki.

Nr zamowienia : 45044d80-e406-11ed-9afe-6f9f5ad3242c

Proszę uprzejmie o pomoc.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Velobike Sprawdź czy w Twoim adresie lub adresie odbiorcy nie ma braków, dodatkowych spacji czy innych błędów. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Velobike
#7 Wielbiciel#

Wg mnie wszystko się zgadza.

Velobike_0-1682518118301.png

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Velobike Nie mogłam zatwierdzić zdjęcia, ponieważ są tam widoczne dane i Twoje i kupującego, ale nie zgadza się 🙂 Brakuje spacji między ulicą a numerami budynku w adresie kupującego.  Popraw to proszę w narzędziu nadawczym, a problem nie powinie się już pojawiać.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Velobike
#7 Wielbiciel#

Kolejny problem już po poprawieniu danych ...:(

 

Velobike_0-1682581303420.png

Brak odpowiedzi z API InPost. Przesyłka nie została zamówiona. Spróbuj ponownie za chwilę.

 

 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Velobike widzę, że masz wiele otwartych zakładek ze stroną Allegro. Proszę zamknij je wszystkie i spróbuj jeszcze raz w trybie incognito. Sprawdź jeszcze, czy masz doładowane konto InPost lub uregulowany rachunek. Jeśli mimo to nie uda Ci się wygenerować etykiety, skieruję Twoje głoszenie do dalszej weryfikacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Velobike
#7 Wielbiciel#

Próbowałem wszystkich sposobów. Zmuszony zostałem wysłać paczkę za dodatkową opłatą.

 

oznacz moderatorów
swiat_bylin
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry, mam problem z utworzeniem listu dla zamówienia 4fa96e71-e8d7-11ed-946c-e9d198eb1060

Klient wybrał punkt DHL POP. Wyskakuje komunikat "Pole nie może być puste"

 

EDIT: Już naprawione, klinet podał swój adres bez spacji.

oznacz moderatorów
Pet_house
#7 Wielbiciel#

Klient opłacił zamówienie i wskazał sposób dostawy kurierem UPS. Podczas tworzenia etykiety zapisuje błąd „błąd przetwarzania. Pole nie może być puste”. Co robić?

2023-05-07 223738.jpg2023-05-07 223437.jpg

oznacz moderatorów
Casemi1
#9 Pomysłodawca#

Klient nie napisał adresu dostawy liczy na przesyłkę na paczkomat . Allegro podaje mi info Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste mimo że napisałem adres paczkomatu jako odbiorcy. o jaki kod chodzi dokładnie .Wszystko jest napisane prawidłowo przeze mnie nr oferty: 14039360839

oznacz moderatorów
Casemi1
#9 Pomysłodawca#

nie było sprawy , jakaś zawiecha wszystkie dane powróciły na miejsce jak tylko tu napisałem , dzięki

oznacz moderatorów
marekklima
#8 Zapaleniec#

witam mam ten sam problem, dane są podane poprawne a wyskakuję coś takiego ,,

Błąd przetwarzania

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}"

oznacz moderatorów
vonPudlitz
#8 Zapaleniec#

U mnie to samo

oznacz moderatorów
Bike-Mania
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
RiderStore
#2 Obserwator#

Witam,
ten sam problem

Błąd przetwarzania

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: Pole nie może być puste

Pole "Dane odbiorcy - kod kraju" zawiera błędne dane: musi pasować do wyrażenia [A-Z]{2}"


wysyłka za pośrednictwem Allegro One Box, One Kurier

 

oznacz moderatorów
ISELLNET
#7 Wielbiciel#

To samo u mnie chyba cos sie rypnelo, nie moge nadac paczkomatem 😕

oznacz moderatorów
Motobiedronka
#2 Obserwator#

problem dalej istnieje

oznacz moderatorów