anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Pole nie może być puste" - co to znaczy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
WSautoParts
#9 Pomysłodawca#

Przy zamówieniu przechodzę do NADAJ PRZESYŁKĘ i dalej wypełniam wszystkie dostępne pola, ale kiedy robię ZAPISZ wyskakuje mi komunikat " Błąd przetwarzania Pole nie może być puste" i kiedy przewijam arkusz na samej górze pojawił się napis "Pole nie może być puste" powyżej Użytkownika, Przedmiotu i Metody Dostawy.

Dodam, że zamawiający wybrał metodę dostawy Kurier Pocztex.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
137 ODPOWIEDZI 137
TwojStyl99
#8 Zapaleniec#

ja mam zamówienia numer : 1. de5162b0-ca30-11ed-bf0d-7fe533c9df3e

2. 3ae49fa0-ccb2-11ed-a76f-cbdf7cadf822

probowałem jak pani napisała ale nie udało

oznacz moderatorów
TwojStyl99
#8 Zapaleniec#

juz udało się. Dziękuję !

oznacz moderatorów
TwojStyl99
#8 Zapaleniec#

Numer zamówienia : 3ae49fa0-ccb2-11ed-a76f-cbdf7cadf822

de5162b0-ca30-11ed-bf0d-7fe533c9df3e

oznacz moderatorów
TwojStyl99
#8 Zapaleniec#

Screenshot (5).pngScreenshot (6).png

oznacz moderatorów
TwojStyl99
#8 Zapaleniec#

Screenshot (7).pngScreenshot (8).png

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TwojStyl99 w zamówieniu 3ae49fa0-ccb2-11ed-a76f-cbdf7cadf822 usuń proszę przecinek w adresie odbiorcy, między nazwą ulicy, a numerem budynku. Natomiast w zamówieniu de5162b0-ca30-11ed-bf0d-7fe533c9df3e zrób proszę spację w tym samym miejscu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

błąd przy nadaniu etykiety nie mogę jej wygenerować pojawia się komunikat ,, pole nie może być puste" a wszystkie dane są wypełnione. Proszę moderatorów o szybka interwencję zamówienie nr e50457a0-cd9d-11ed-b080-1b08e036dd72

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KidsManiaMJA Cześć. 🙂 Dodaj proszę ręcznie spację między nazwą ulicy a numerem domu klienta.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
KidsManiaMJA
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów
FOLIO_PAK_PL
#8 Zapaleniec#

Od kilku minut mam losowe błędy w tym przewoźniku a teraz mam  problem typu " Pole nie może być puste" po wpisaniu parametrów przesyłki i akceptowaniu ich pojawia się on (ten błąd wyże). 

Ma ktoś dziś takie problemy ? 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@FOLIO_PAK_PL Sprawdź proszę dokładnie adres odbiorcy, ponieważ prawdopodobnie brakuje w nim spacji między nazwą ulicy, a numerem budynku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
FOLIO_PAK_PL
#8 Zapaleniec#

Powinno to jaśniej pisać te komunikaty ale faktycznie w adresie ulica z numerem były nie rozdzielone.

oznacz moderatorów
pompyCO
#9 Pomysłodawca#

Poraz kolejny naje przesyłkę, ale tym razem pojawia się komunikat:

Błąd przetwarzania

Pole nie może być puste

nie mam pojęcia jaki pole bo wszystkie mam uzupełnione,

ktoś ma podobny problem? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Możliwe że dane adresowe są błędne, przecinek, spacja itd, sprawdź dokładnie.

oznacz moderatorów
pompyCO
#9 Pomysłodawca#

dane adresowe jak zawsze uzupełniło Allegro, ale sprawdziłem i faktycznie między nazwa ulica a numer nie było spacji, dzięki za podpowiedz 😉

oznacz moderatorów
tylkowlosy
#8 Zapaleniec#

Mam problem z nadaniem przesyłki Allegro One. Ponieważ pojawia się komunikat: "pole nie może być puste". Ten komunikat pojawia się w miejscu, które powstaje podczas próby nadania przesyłki i naciśnięciu polecenia "zapisz". Proszę o pomoc.

 

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@tylkowlosy prawdopodobnie jest błąd w danych adresowych odbiorcy (po c..o one przy przesyłce do automatu nie wie nikt) - najczęściej spotykany problem to brak odstępu pomiędzy nazwą ulicy a numerem budynku. 

oznacz moderatorów
tylkowlosy
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 😁 Klient nie wpisał numeru ulicy. Wpisałam jakikolwiek i udało mi się nadać paczkę. Nigdy bym na to nie wpadła. Rzeczywiście informacja o numerze mieszkania i domu jest niepotrzebna przy zamawianiu paczki do automatu.

oznacz moderatorów
perchprofessor
#1 Nowicjusz#

Nie można nadać Przesyłki kurierem UPS za pomocą narzędzia wysyłam z allegro. Wyświetla się informacja : błąd przetwarzania, Pole nie może być puste. Oczywiście wszystkie pola są wypełnione.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Najczęściej przyczyna jest w danych adresowych, brak spacji miedzy nazwą ulicy a nr, znaki specjalne itd, sprawdź dokładnie.

oznacz moderatorów