anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczenie z Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
sarek01
#8 Zapaleniec#

Witam,

Przeczytałem że wpłaty przy rozliczaniu z allegro nie są przekazywane już przez PayU a przez Allegro Lokalnie. Dziś próbowałem zapłacić przez swój bank i okazało się że przelew pójdzie do PayU. Niczego na swoim koncie nie zmieniałem. Co mam zrobić żeby rozliczyć się z allego przelewem na nowy rachunek odbiorcy?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
sarek01
#8 Zapaleniec#

Może postaram się to lepiej wytłumaczyć. Dziś chciałem rozliczyć się z Allegro za sprzedany towar. Łącznie do zapłaty ok 4zł. Kliknąłem na zapłać i pokazał mi się taki komunikat:

18 czerwca zmieniliśmy numer rachunku oraz dane do wpłaty

Upewnij się, że wysyłane przez Ciebie przelewy tradycyjne i polecenia zapłaty, przelewasz na prawidłowy, nowy numer konta.

Przeczytałem że "

Allegro wprowadza nowy rachunek do rozliczeń

Największa platforma transakcyjna online w Polsce przenosi swój rachunek z mBanku do Pekao S.A. Odbiorcą płatności przestanie już być PayU, natomiast zostanie nim Allegro Sp. z o.o."

Wybrałem opcję zapłać przelewem bankowym. Zalogowałem się do swojego banku i tu niespodzianka: okazało się że odbiorcą mojej wpłata jest PayU.

Co w takim razie mam zrobić żeby prawidłowo rozliczyć się teraz z Allegro?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sarek01 Po kliknięciu w "Zapłać" w zakładce Rozliczenia z Allegro, wykonasz wpłatę na właściwy numer konta. Sprawdziłam, że wszystko jest w porządku. Dziś zaksięgowaliśmy Twoją wpłatę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów