anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozliczenie z allegro

ewelkar86
#7 Wielbiciel#

 

W piątek wypłacilam pieniazki ze sprzedaży nie stety nie mam tych pieniedzy na koncie. Ile trzeba czekać na wpływ na konto?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ewelkar86 nie masz aktywnego konta PayU do wypłat, dlatego nie mogłaś zlecić wypłaty środków. Możesz zrobić to tutaj. Wypełnij dane zgodnie z instrukcją w formularzu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w tym artykule

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ewelkar86
#7 Wielbiciel#

Aktywowałam zrobiłam dwa razy przelew 1,01 zł i nic

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przelew nie jest równoznaczny z aktywacją. dane konta Allegro i konta bankowego są takie same? PayU 3dni trwa a Przelewy24 5dni.

oznacz moderatorów

ewelkar86
#7 Wielbiciel#

Nie nie są takie same ale uzupełniłam dane właściciela konta na które mają być przelane środki

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ewelkar86 to tak nie działa, dane do przelewu konto bankowe musi być na takie same dane jak właściciel konta allegro, inaczej nie przejdziesz weryfikacji 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ewelkar86 musisz być właścicielem lub współwłaścicielem konta, które podajesz. Nie ma innej możliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ewelkar86
#7 Wielbiciel#

To jak teraz mam odzyskać pieniądze za zakup?

oznacz moderatorów

ewelkar86
#7 Wielbiciel#

Jak mam teraz odzyskać pieniądze że sprzedaży skoro nie posiadam konta bankowego

oznacz moderatorów

ewelkar86
#7 Wielbiciel#

Kożystan z konta mojej mamy

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@ewelkar86 Załóż konto w banku.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Do 500 czy 700 chyba można było czekiem wypłacać. O ile się to w ostatnim czasie nie zmieniło. I to też trzeba najpierw aktywować. A jak nie to niestety musisz założyć własne konto bez tego ani rusz. 

oznacz moderatorów

ewelkar86
#7 Wielbiciel#

Gdzie moge dodać współ właściciela konta

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ewelkar86 na początek mała prośba - ZROB COŚ Z TĄ ORTOGRAFIĄ !! , następnie z mamą idź do banku , aby Twoje dane wpisali jako współwałściciea konta , następnie przeprowadź weryfikację konta allegro do wypłat .

oznacz moderatorów

ewelkar86
#7 Wielbiciel#

Właśnie to zrobiłam tylko nie wiem gdzie mam teraz te dane uzupełnic

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ewelkar86
#7 Wielbiciel#

Ok rozumie i czy mógłby mnie ktoś pokierować vo musze gdzie kliknąć zeby dodać współwłaściciela konta? 

 

oznacz moderatorów

ewelkar86
#7 Wielbiciel#

Wiem że istnieje cos takiego jak zamówienie rozmowy z konsultantem allegro wiem bo to robilam. Ale nie pamiętam gdzie to było. Czy ktoś może pomóc?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ewelkar86 jak już w banku jesteś jako współwłaściciel konta, to teraz zrób przelew weryfikacyjny i wszystko przejdzie bez problemu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ewelkar86 na Allegro nie możesz dodać siebie, jako współwłaściciela konta mamy. Rozmowę z doradcą zamówisz tutaj🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów