anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usługi dodatkowe: Pocztex ...

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dzisiaj nadawałam paczkę Smart , kurier Pocztex przez wysyłam z Allegro.

Do tej pory nigdy nie zaznaczałam żadnych usług dodatkowych.

Dzisiaj domyślnie miałam zaznaczoną usługę dodatkową: Pocztex, bez możliwości odznaczenia.

Wiem, że wszystkie usługi dodatkowe są płatne, mam więc pytanie, czy zapłacę  coś extra?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Chodzi o m. in. to zamówienie:

257b1220-ef53-11ed-a640-5bc8d7f10a56

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

co to za usługa ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI Nadawałaś przesyłkę przez Wysyłam z Allegro. W którym miesjcu widziałaś informację o usłudze dodatkowej?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Tak, nadawałam przez WzA. Informacja o usłudze dodatkowej była zaznaczona automatycznie i przyszarzona, bez możliwości odznaczenia. 

Umiejscowiona tam, gdzie przy nadawaniu wpisujemy wagę przesyłki i wymiary. 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Teraz weszłam w szczegóły tej przesyłki na Allegro i tutaj też widać na screenie "usługi dodatkowe: Pocztex":

Screenshot_20230511-171041.png

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

To powtarza się przy każdej paczce kurier Pocztex. Chyba dzisiaj to się pojawiło pierwszy raz.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@CHECINIAKI Nie musisz się obawiać. Żadne dodatkowe opłaty nie zostaną naliczone. Jest to oznaczenie, które ma służyć nam, żeby system rozpoznał, że to paczka obsługiwana przez Pocztex. Pracujemy nad tym, żeby informacja nie pojawiała się w tym miejscu. Przepraszamy za nieścisłości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Super, a już obawiałam się dodatkowych opłat 😀

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

A może ma to związek z niedawną zmianą nazw w cennikach? Podobno  działo się to automatycznie! Ja osobiście niczego w cennikach ręcznie nie zmieniałam  a może powinnam... 🙂

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Z ciekawości. Jak wpiszesz nr przesyłki na stronie emonitoringu, to też pokazuje jakieś usługi dodatkowe?

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Sprawdziłam przed chwilą i tam na stronie Poczty jest tylko ubezpieczenie i ewentualnie odbiór w punkcie zewnętrznym, (typu Żabka). 

Ale jak nadajesz z WzA to wtedy widać. 

oznacz moderatorów

Client:111643463
#9 Pomysłodawca#

@CHECINIAKI Jeżeli to ciebie nadal nurtuje - to jest w Allegro wewnętrzny przełącznik pomiędzy starym na nowym Pocztex (Pocztex 48 a Pocztex 2.0). Bez niego Allegro próbowałoby utworzyć paczkę za pomocą starych usług w PP, które już są niedostępne. Za to się nie płaci.

oznacz moderatorów