anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

samodzielna dostawa do Allegro One Punkt

MAMY ROZWIĄZANIE!
OctagonOpole
#9 Pomysłodawca#

Dzień Dobry 

Czy przesyłki:

Allegro One (One Punkt, One Box) 

Allegro One (One Punkt, One Box, One Kurier)

 

można samemu nadać w Allegro One Punkt? czy jesteśmy "zmuszeni" na odbór przez kuriera? 
Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@OctagonOpole Allegro One (One Punkt, One Box) by UPS możesz nadać w Allegro Punkt i Allegro Box, a także, o czym nie wspomina Allegro również w UPS Access Point.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@OctagonOpole możesz 

@medalik_2009 aż mi łzy pociekły po policzkach ze złości , właśnie wprowadziłem ten badziew  ,chyba zrobiłem już wszystko żeby klientów zniechęcić , ale i tak pokazuje przy ONE ..dostawa w czwartek ,,.

oznacz moderatorów
medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria współczuję. My AO by AO wywaliliśmy. UPS nie zawodził do tej pory, ale widzę, że coraz bardziej olewa odbiory tych paczek. Jeszcze bardziej Allegro olewa zgłoszenia problemów, kolejny dzień roboczy minął, a ci bohaterowie naszego portalu, "walczący o jakość obsługi Kupujących", nie potrafią do UPS przekazać zlecenia podjazdu po paczkę przygotowaną w czwartek o godz. 11...

Testowo od nowego tygodnia wprowadzimy wystawianie produktów podwójnie. W wersji z dostawą Smart i wynikającymi z tej "darmowej" dostawy doliczeniami do ceny i w wersji bez smarta. Po miesiącu lub dwóch zobaczymy co będzie się cieszyć większym powodzeniem. Jeśli zdecydowana przewaga będzie na dostawę płatną ale z niższą ceną towaru, to z ulgą pożegnamy AO.

oznacz moderatorów