anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Shadow ban?

TOMKAR-NARZEDZIA
#7 Wielbiciel#

Witam

Po wpisaniu frazy:

ONEFHIWF34

Nie wyszukuje mojej aukcji, a klucz przestał się sprzedawać mimo dobrej ceny. 

https://allegro.pl/oferta/klucz-udarowy-milwaukee-m18-onefhiwf34-0-3-4-12172022767

Dlaczego tak się dzieje? Zawsze po wpisaniu  ONEFHIWF34 bez problemu znajdowało aukcję.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

TOMKAR-NARZEDZIA
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@TOMKAR-NARZEDZIA w tytule oferty masz ONEFHIWF34-0 i jak wpiszesz całość to znajdzie 🤔 może coś zmienili i musi być dokładnie to samo słowo w wyszukiwarce. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@TOMKAR-NARZEDZIA Wpisałem "ONEFHIWF34" i jest ale na 4 stronie sortując od najniższej ceny. Allegro najpierw pokazuje oferty które mają wykupione promowanie itp.

komisbell_0-1667986642207.png

 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@komis-bell właśnie raz pokazuje raz nie, sprawdź na innych przeglądarkach albo jak jesteś zalogowany na inne konto 😁 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek Wyszukuje i pokazuje ofertę na Firefoxie, Edge i Chrome niezależnie od tego czy jestem zalogowany czy nie.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@komis-bell to u Ciebie działa. 

34KfxCIPOo.png

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek Która to strona wyszukiwania?

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Pierwsza strona wyszukiwania.
@komis-bell "Allegro najpierw pokazuje oferty które mają wykupione promowanie itp." 
- Tutaj mamy tylko 3 oferty z promowaniem 
- Sponsorowane są osobno (3 u góry a później "od czasu do czasu" - ale są oznaczone) 

Ale sortowanie po cenie działa w śmieszny sposób, że raz jest naprawdę od najtańszego a raz jakoś od najśmieszniejszego. Jak wejdziesz na 5 stronę a potem wpiszesz, że chcesz stronę nr 1 to posortuje jak należy. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@sl-aw-ek Segregując od najniższej ceny allegro pokazuje najpierw oferty z wykupionym promowaniem itp. a później drugi raz na dalszych stronach od najniższej do najwyższej oferty nie promowane. Może to się wydawać nieco dziwne ale z drugiej strony jeśli ktoś wykupi sobie promowanie to ma prawo oczekiwać, że jego oferty będą wyświetlane w pierwszej kolejności.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@komis-bell Tak wiec allegro wyświetla zawsze oferty w 2 grupach: 
- oferty promowane 
- oferty bez opcji promowania 

Oferty promowane są odpowiednio oznaczone: 
"Oferty promowane" - a po najechaniu na znaczek informacji masz dokładnie: 
"Dla tej oferty sprzedający wykupił opcję promowania, dlatego wyświetla się ona na początku listy." 

A gdy dotrzesz do "Oferty" to oferty są bez promowania, dlatego właśnie screen zrobiłem tak abyś widział, że pokazuje oferty BEZ wykupionego promowania. Amen

oznacz moderatorów