anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sledzenie inpost

ZakupowyRajPL
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,   Dlaczego Allegro  nie śledzi mojej wysyłki ( cala historia dostępna na stronie przewoźnika)    InPost 520000013687337082515468   paczka wysłana kurierem hurtowni  czasem nie mam innej opcji , ale dodałam do zamówienia numer przesyłki. Zamówienie wysłane tego samego dnia ,  klient juz odebrał przesyłkę. Allegro obniża mi  tragicznie   wysyłki w terminie   przez to że nie widzi tej przesyłki! Proszę o pomoc  wiele razy sprzedawałam  i wysyłałam kurierem hurtowni i paczki  były śledzone. To wpływa na cale moje konto  praktycznie  kończą się zamówienia przez obniżenie statystyk.

Dlaczego tak się dzieje ?  czasem trzeba zmienić  formę wysyłki z różnych powodów.  Za to ze chce wysłać towar Klientowi  jestem stratna, nie tak to powinno działać.  

Towar sprzedany  prowizje pobrane  klient zadowolony , a  ja dostałam  w nagrodę obniżenie  jakości mojego konta.

W jakim celu jest dodawanie przesyłek  do zamówienia skoro to nie działa  i nie wpływa na nic ?  a  Allegro   uznaje ze paczka nie została  wysłana.. ?! 

PS : wiem ze należy   przekazywać  email  klienta przewoźnikowi ,  i staram się tak robić. Czasem nie mamy wpływu  na to co zrobi hurtownia i czy dobrze doda email  klienta z allegro.  Ale  sądziłam ze dodanie  numeru przesyłki  do zamówienia  spowoduje ze bedzie ona jednak śledzona...

Pozdrawiam

Daria

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@ZakupowyRajPL "sądziłam ze dodanie numeru przesyłki do zamówienia spowoduje ze bedzie ona jednak śledzona" - niestety, to proste zadanie przerasta możliwości Allegro. Jeśli przesyłka nie jest połączona z tym ich śmiesznym szyfrowanym emailem, to dla nich pozostaje niewidoczna

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ZakupowyRajPL przede wszystkim muszę napisać, że konieczne jest podawanie zaszyfrowanego adresu e-mail, ponieważ to dzięki temu otrzymujemy status przesyłki.  
Podanie numeru przesyłki nie działa w ten sposób,
Wyjątkowo wykluczyliśmy to zamówienie z Twojej jakości, od jutra nie będzie już brane pod uwagę w statystykach, ale na przyszłość konieczne jest podanie Allegro maila kupującego inaczej te problemy będą się powtarzać. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów