anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczkomat InPost

MAMY ROZWIĄZANIE!
ABOUTU
#7 Wielbiciel#

Witam, jak jako sprzedający udostępnić wysyłkę InPost Paczkomaty, i na jakiej zasadzie ona jest rozliczana, czy ktoś łopatologicznie mógłby mi to przełożyć?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
ABOUTU
#7 Wielbiciel#

Czyli normalnie muszę podpisać umowę z InPost?

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@ABOUTU Nie musisz podpisywać umowy. Możesz nadawać przez Menedżera Paczek na stronie InPostu: https://manager.paczkomaty.pl/ tylko żeby zadziałało musisz połączyć swoje konto Allegro z Inpostem

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Musisz w ustawieniach wysyłek zaznaczyć paczkomat InPost z ceną obecnie 10,95 zł i jak ktoś wybierze tę formę dostawy to będziesz mógł wydrukować sobie etykietę przez "menegera inpost "

oznacz moderatorów
ABOUTU
#7 Wielbiciel#

A czy allegro normalnie zwraca za przesyłkę w tym przypadku? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A co ma Ci zwracać skoro za tyle wysyłasz. a do Smarta dopłacasz -jak go udostępnisz, ponieważ jest doplata od wartości zakupu.

oznacz moderatorów
ABOUTU
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, czyli ta dodatkowa opłata naliczana to te 1.39itp…

oznacz moderatorów
ABOUTU
#7 Wielbiciel#

Czyli jak klient weźmie wysyłkę InPost paczkomaty ze smartem za 0zl, to ja pokrywam 10.95 skoro za tyle wysyłam?

oznacz moderatorów
TomBanknoter
#17 Koryfeusz#

@ABOUTU Nie, jeśli przesyłki jest w Smarcie za 0 zł dla klienta, to jesteś obciążany kwotą od 1,59 do 8,69 zł, zależną od wartości zamówienia, zgodnie z tabelką zamieszczoną tutaj . Z tym że ta kwota jest dopisywana do Twoich należności wobec Allegro. Na stronie InPost taka przesyłka wyświetla się za 0 zł, ale żeby wydrukować etykietę, musisz nacisnąć "opłać przesyłkę" (ale to kosztuje 0 zł 😎).

Natomiast jeśli klient opłaca przesyłkę (10,95 zł), to Ty musisz za nią zapłacić na stronie InPost (trzeba wcześniej doładować konto). Taka operacja jest prawie neutralna (prawie, bo Allegro kasuje złodziejską prowizję od kosztów przesyłki).

oznacz moderatorów