anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałam aparat

MAMY ROZWIĄZANIE!
nika236
#9 Pomysłodawca#

Witam co. Mam. Zrobić sprzedałam aparat canon 60d w pełni sprawny wraz z obiekty wami Po zakupie i otrzymanej paczke pan zadzwoni poinformował. Mnie o za kleszczonym filtrze na obiektywie i że chce zwrot a więc ja się przychylił am oddałam sumę która zaproponował Teraz dzwoni mówi że zresetować aparat i LSD ekran się nie odwraca że to jest uszkodzone Ja nigdy nie miałaś z tym problemu zawsze wszystko działało chce pełen zwrot gotówki  Co mam zrobić Może po tym reszcie coś zrobił sam 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
xyz96
#21 Demiurg#

To nie ma znaczenia. Kupujący stwierdza wadę, reklamuje towar i jeśli wada istnieje, reklamacja jest zasadna.

oznacz moderatorów
nika236
#9 Pomysłodawca#

Tak jak widać auto obraca nie włączone  czyli powinien być do góry nogami wedle kupujacego

oznacz moderatorów
nika236
#9 Pomysłodawca#

No to tak stawiając sprawę mogę kupić od kogoś pralkę wykręcić np. Cześć która mnie interesuje wkręcić zła i reklamować Bądź zepsuć coś i udawac glupia No to jak ja mam się bronić w takim razie 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Reklamację możesz uznać lub odrzucić. Po uznaniu zwracasz kupującemu wszystkie koszty. Po odrzuceniu kupujący może poprosić o pomoc Allegro, może też wystąpić o rekompensatę z POK.

oznacz moderatorów
nika236
#9 Pomysłodawca#

Tak napisał że jestem bezczelna i manipuluje Generalnie jestem oszustka i zakończył dyskusje

oznacz moderatorów
nika236
#9 Pomysłodawca#

Opisałam wszytko po kolei jak wyglądał nasz kontak jakie ustalenia rekompensaty Co się działo dzień po dniu Oczywiście napisał że zmanipulował am wszytko zdjęcia oczywiście miałam przygotowane wcześniej i generalnie wszystko to kłamstwo 

Jestem beszczelna manipulantów i oszustka Zakończył dyskusje

Czy mogę odetchnąć czy mogę się spodziewać czegoś jeszcze

oznacz moderatorów
nika236
#9 Pomysłodawca#

Wiecie co człowiek się uczy na własnych błędach ale bardziej boli to że ci ktoś zarzuca coś czego nie zrobiłeś I bezradność Bo nie masz jak udowodnić swojej niewinności 

oznacz moderatorów