anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot a allegro po chwili wznawia mi aukcje.

Trib_all
#7 Wielbiciel#

Witam . Ponownie problem z allegro prawdopodobnie po wlaczeniu promowania. Przedmiot wystawiony dzisiaj o 18 ponownie a więc pobrane zostało 19zł i udało się go sprzedać o 18:45. Był to tylko jeden przedmiot aukcja się zakonczyła a allegro wznawia mi aukcje pod innym adresem identycznie i znow pobiera mi 19zł dlaczego tak się dzieje o ile rozumiem wystawianie ponowne jesli nikt nie kupi w okreslonym terminie ale w momencie sprzedazy i ponownym wystawieniu co jesli ktoś znow by kupił towar ktorego juz nie posiadam 😕 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Trib_all Cześć 🙂 Czy korzystasz z narzędzi zewnętrznych? Być może stamtąd zlecono wznowienie oferty. Podaj proszę numer oferty, to sprawdzimy tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Trib_all
#7 Wielbiciel#

12052449186 numer aukcji sprzedanej i oplaconej. a po minucie wznawia się identyczna aukcja ale juz z tym numerem 12052567522. Nie korzystam z innych źrodeł jak strona allegro.pl i czasem aplikacja allegro ale w tym przypadku wystawiane bylo przez strone jak zawsze i nigdy nie bylo problemu a wszystko sie zaczyna jak wlaczy sie to Wasze promowanie... z ktore zaplacilem 4 razy w przeciagu 10 dni i to wszystko do jednej aukcji a piszecie ze to na 10 dni jest 19zl wiec klamstwo

oznacz moderatorów

Trib_all
#7 Wielbiciel#

Trib_all_0-1649707871202.png

 

oznacz moderatorów

Trib_all
#7 Wielbiciel#

A tutaj podsylam calość ile kosztuje promowanie...

Trib_all_1-1649708071721.png

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Trib_all Masz zaznaczoną opcję wznowienia z pełną liczbą sztuk. Zaznaczyłeś ją w formularzu sprzedaży. To ta część formularza: 

nat_not_0-1649745439688.png

Przy tej opcji oferta jest ponownie wystawiana niezależnie od tego ile przedmiotów sprzedasz.

Jeśli chodzi o opłaty za wyróżnienie pokazane na zrzutach, nie ma tu błędu. Są 4 oferty i w każdej z nich była aktywna opcja wyróżnienia, więc opłata została naliczona 4 razy (dla każdej z ofert osobno).

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów