anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem towar

Grzesiu_GK
#7 Wielbiciel#

Klient dokonał zapłaty całej kwoty za towar a środki trafiły bezpośrednio na konto allegro. Nim zdążyłem wysłać do klienta paczkę z zakupionym towarem Allegro z niejasnych przyczyn zablokowało moje konto a w tym możliwość wypłaty środków pieniężnych. Złożyłem reklamację do serwisu allegro z prośbą o wyjaśnienie..A towar zgodnie z umową z klientem wysłałem pod wskazany przez niego adres. Blokada na koncie niezmiennie się utrzymywała i utrzymuje do nadal.
klient tymczasem chce odstąpić od umowy i zwrócić towar  i żąda zwrotu środków pieniężnych. W przypadku uznania przeze mnie reklamacji klientowi i chęci zwrotu środków jak mam to zrobić skoro serwis Allegro blokuje możliwość ich wypłaty? 
Z góry dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@Grzesiu_GK szczerze, nie wiemy, ale co to był za towar ze Ci za to zablokowali konto mimo wysłania towaru?

oznacz moderatorów

Grzesiu_GK
#7 Wielbiciel#

Wiesz co..mogę Ci powiedzieć co to za towar, tylko jakie to ma znaczenie .? 

oznacz moderatorów

Grzesiu_GK
#7 Wielbiciel#

Napisałem do allegro wniosek o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i praktycznie nie otrzymałem żadnej konstruktywnej odpowiedzi . 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Grzesiu_GK Widzę, że sprawa jest wyjaśniana w korespondencji nr 44172617. Odpowiedz na ostatnią otrzymaną wiadomość z 23 sierpnia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Grzesiu_GK
#7 Wielbiciel#

Super, tylko jakbym jeszcze wiedział co jest wyjaśniane to byłbym spokojniejszy, 🙂

oznacz moderatorów