anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na Twoim koncie jest obecnie zablokowana. Powodem mogą być nieopłacone rachunki lub inne na

matikox9
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, wszedłem dzisiaj w zakładkę "moja sprzedaż" i zobaczyłem taki komunikat "Sprzedaż na Twoim koncie jest obecnie zablokowana. Powodem mogą być nieopłacone rachunki lub inne naruszenia Regulaminu. Aby odblokować możliwość sprzedaży, ureguluj zaległe płatności lub skontaktuj się z nami". Zdziwiłem się ponieważ opłacam rozliczenia Allegro zawsze na czas. Wszedłem w zakładkę "mój asortyment" i wszystkie aukcje są aktywne. Wszedłem też z innego konta które nie jest powiązane z tym na którym sprzedaje i również można znaleźć tam moje aukcje. Czy miał ktoś kiedyś taką sytuację? Dodam że sprzedaje na koncie Allegro Business.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@matikox9 Nałożyliśmy ograniczenia na Twoje konto. W sprawie szczegółów napisz proszę tutaj. Otrzymasz wskazówki co należy teraz zrobić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

matikox9
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, napisałem. Proszę o szybkie wyjaśnienie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@matikox9 Twoje życzenia są pobożne wszystko zależy od działu bezpieczeństwa.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433 Ale wiesz, na Allegro wszystko "mająąąą". A jak wszystko mająąąą, to i złotą rybkę do życzeń mająąąąą? Jak nie, to ich własna reklama kłamie.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Rybka zdechła drogo za dużo cwaniaków wys,ukiwarka działa w cały świat i robi się coraz większe dziadostwo 

oznacz moderatorów