anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż produktów po zwrocie - oznaczenie stanu

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

W jaki sposób mogę oznaczyć, że produkt jest po zwrocie (albo np. powystawowy). 

Większość produktów jest w stanie na tyle dobrym/nienaruszonym łącznie z opakowaniem, że można wystawić jako nowy, ale czasami zdarza się jakieś lekkie zarysowanie/zniszczone opakowanie zatem wtedy raczej jak sądzę lepiej wystawić jako "po zwrocie" z lekko obniżoną ceną (albo powystawowe). Ale w formularzu wystawiania zarówno na Baselinker jak i Allegro jest tylko opcja Nowy i Używany.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@prestin_pl W takim przypadku wybierz stan "używany" i dokładnie opisz, o co chodzi. Np. towar jest w stanie nienaruszonym, wgnieceniu uległo tylko zewnętrzne opakowanie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@prestin_pl Przy wystawianiu masz do wyboru >

a.jpg

Tylko dokładnie opisz w aukcji przedmiot, ew. wady, braki itp > unikniesz potem wielu problemów.

 

oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Jak wystawiam przez BL - tam mam tylko opcje Nowy/Używany.

Jak wystawiam przez BL a potem przechodzę do modyfikacji na Allegro - mam opcję Nowy/Używany.

Wystawiam bezpośrednio przez Allegro od początku - opcje Nowy/Używany/Po zwrocie.

Jak widać post wyżej ktoś ma znacznie więcej opcji do wyboru. Zatem dziwne bo nie wiem jakie są zależności. Przydałoby się czasami mieć możliwość wystawienia powystawowego/niepełny komplet itp. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@prestin_pl 

Podaj kategorię w jakiej chcesz wystawić ofertę. Jak umiesz to najlepiej ID kategorii, jak nie to drzewko 🙂

oznacz moderatorów

prestin_pl
#9 Pomysłodawca#

Kategorię wcześniej wybrałem jakąś przykładową.

Teraz wybrałem "Stoły" i mam więcej opcji w tym powystawowy i odnowiony.

Zatem kumam  teraz- zależy to od kategorii. Dzięki za wskazówkę 🙂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@prestin_pl 

Nie za ma co 🙂

oznacz moderatorów