anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż przedmiotów na platformie Steam

Damian6161
#2 Obserwator#

Dobry wieczór wszystkim!

Chciałem opisać swoją sprawę która dotyczy sprzedaży przedmiotów na platformie steam, chodziło głównie o drogi przedmiot nóż składany.

Osoba która zakupiła przedmiot po wcześniejszym uzgodnieniu i podaniu linku do wymiany steam, twierdzi że nie otrzymała przedmiotu, pomimo że wysłałem wskazane przedmioty na wskazany przez tą osobę adres wymiany Steam.

Profil steam osoby kupującej https://steamcommunity.com/profiles/76561198193706418

Poniżej pokazuje dowód dokonania potwierdzenia oferty wymiany

dowod wymiana steam.PNG

Zaznaczam że na ogłoszeniu z tymi przedmiotami miałem tą samą nazwę użytkownika oraz awatar.

Podejrzewam że ta osoba musiała z kimś działać, no bo do każdego profilu jest przypisany unikalny adres wymiany, albo ktoś przechwycił tą ofertę tylko nwm czemu, na żadne strony które nie mają certyfikatu bezpieczeństwa nie logowałem się.

Profil na którym są wysłane przedmioty https://steamcommunity.com/profiles/76561199145999600

Proszę o pomoc jeżeli ktokolwiek wiedziałby jak rozwiązać taką sprawę.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@Damian6161 To sprzedaż czy wymiana? I przez Allegro czy poza?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Damian6161
#2 Obserwator#

Przez Allegro aczkolwiek ogłoszenie było widoczne na głównym serwisie oraz Allegro Lokalnie.

oznacz moderatorów

Paint_Box
#12 Orędownik#

Jeżeli masz jakikolwiek dowód wydania przedmiotu, to nie masz się czego obawiać, ale jeśli nie możesz udowodnić wydania, możesz mieć spory problem, zwłaszcza gdy klient skorzysta z Programu Ochrony Kupujących. Konieczny będzie zwrot wpłaty.

oznacz moderatorów

Damian6161
#2 Obserwator#

Rozumiem, dlatego to zrobiłem, dziś zwróciłem pieniądze, chodzi głównie o to że przedmiot nie dotarł na właściwy profil, pomimo że przed wysłaniem sprawdzałem adres wymiany. 

Albo posiada drugie konto i chce mieć te przedmioty za darmo i odzyskać pieniądze.

oznacz moderatorów