anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż Smart

meteser
#8 Zapaleniec#

Dlaczego w tym roku nie mogę w żaden sposób ustawić usługi Smart dla kupujących moje przedmioty? (jestem Smart). Dlaczego kupujący nie mają takiej opcji? Jakieś nowe warunki wprowadzono? Nie mam też możliwości ustawienia dostawy do One Box. O co chodzi?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@meteser Sprawdziłam to i nie spełniasz warunku posiadania minimum 5 unikalnych pozytywnych ocen z ostatnich 12 miesięcy. Obecnie posiadasz 3 takie komentarze. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na Allegro Lokalne?

oznacz moderatorów

meteser
#8 Zapaleniec#

To żart? Żeby sprzedawać na Smart potrzeba komentarzy? A to niby dlaczego? Kto to wymyślił i co ma z tego wynikać? To jakiś absurd z tym wymaganiem. Kupujący zwykle nie wystawiają komentarzy, a proszenie się o takie rzeczy jest poniżej mojej godności. Co za kretyńskie pomysły. Absurd!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, to nie żart takie są warunki dla Smarta i nie tylko ten jeden.

oznacz moderatorów

meteser
#8 Zapaleniec#

To bardzo głupie i niesprawiedliwe wymaganie. Źle świadczy o Allegro. Czemu to ma służyć?
Jak mam zrobić 5 komentarzy bez Smarta? Przecież każdy klient wybierze sprzedawcę ze Smart widząc taką samą ofertę!  Może mam dopłacić za przesyłkę?  Co za chamstwo.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@meteser kup zdrapki do telefonów za 5 zł i wystaw za 4 zł z wysyłka email nałapiesz opinii 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

meteser
#8 Zapaleniec#

.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@meteser wchodząc tu ze sprzedażą już zniżyłeś się do poziomu, a smart czy sprzedaż na tym portalu nie jest obowiązkiem, pasują warunki sprzedajesz, nie pasują są inne portale 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

meteser
#8 Zapaleniec#

Właśnie dlatego nie sprzedaje.. bo nie mam Smarta. I tu nawet nie chodzi o to czy mi pasują warunki.. po prostu nie zamierzam dopłacać do interesu żeby je spełnić. A i komentować sobie to będę....

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@meteser dlaczego ?? ... a dlatego ,że portalowi bardzo zależy na wymuszeniu konkurecji cenowej  ,a narzędziem jest smart oraz sprzedawcy , którzy z takich czy innych przyczyn go nie posiadają .

oznacz moderatorów

meteser
#8 Zapaleniec#

Przecież wiadomo że ci, co mają smarta mogą dać lepsze ceny.. a tacy jak ja, to po prostu przestaną sprzedawać, bo bez smarta to nie ma sensu. Chyba, że o to im chodzi.. o wykurzenie nowych sprzedawców.. jeśli tak, to brawo, udało się.

oznacz moderatorów