anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SuperCena

profimarket
#7 Wielbiciel#

Najlepsze jest to że wyłączyli nam Super Cenę z powodu obniżenia jakości sprzedaży do której w ogóle nie doszło. Przesyłki na czas, nr listów są, dokumentu zakupu załączane itd. Ciekaw jestem dlaczego ...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@profimarket Cześć. 🙂 Ponieważ 21 lutego otrzymaliście ocenę na cztery gwiazdki (co obniża Wasze statystyki). Wszystkie informacje znajdziesz w panelu Jakość mojej sprzedaży

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

profimarket
#7 Wielbiciel#

Ostatnia opinie otrzymaliśmy na 5 gwiazdek a średnia nasza to 4.9 więc w czym rzecz

https://allegro.pl/uzytkownik/profimarket/oceny

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ przy małej ilości ocen tak się dzieje , masz ich 8 może nie wszystkie unikalne 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@profimarket przykro mi, ale obecnie jakość sprzedaży to "wymaga poprawy". Oceny są liczone z ostatnich 30 dni (na waszym koncie były tylko dwie w tym okresie), więc obniżona ocena z 21 lutego wpływa na obniżenie jakości do 4,5. W tej zakładce widoczna jest średnie z całego roku, a tutaj z ostatnich 30 dni i to na jej podstawie liczony jest poziom jakości sprzedaży. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

profimarket
#7 Wielbiciel#

Rozumiem ale to się stało po otrzymaniu 5 gwiazdek a więc maksimum!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@profimarket obniżenie jakości nastąpiło 22 lutego po przeliczeniu średniej ocen. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

profimarket
#7 Wielbiciel#

Rozumiem teraz. Więc chodzi o to że np. bardzo duży dealer nowych samochodów sprzeda w miesiącu 50 aut a tylko jeden Klient wystawi im opinie i przez to inni u niego nie kupią bowiem ma tylko 1 opinię.

Dobrze skonstruowana polityka na Alegro 🙂

oznacz moderatorów