anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

urlop - czy mogę go przedłużyć?

MAMY ROZWIĄZANIE!
ejaras
#8 Zapaleniec#

mam ustawiony urlop 13.07 do 26.07 i jestem uziemiony za granicą .Kliknąłem przedłużenie do 7.08 i nie 

sprawdziłem że Allegro nie przedłużyło urlopu/a propos czy Allegro jest moim pracodawcą?/.

Teraz mam wiadomość że urlop kończy się 26.07.Jak uniknąć kłopotów i jakie one mogą być ,na razie zamknąłem wszystkie aukcje..

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
pinsplash
#21 Demiurg#

@ejaras zamknąłeś aukcje - to nikt nie kupi. Natomiast nie uchroni Cię to od dokończenia transakcji zrealizowanych podczas urlopu

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
ejaras
#8 Zapaleniec#

Ok mam zamiar oczywiście dokończyć co zacząłem.Popisałem do ludzi czy chcą czekać.Jak nie to zwrócę wpłatę.Czy to dobry pomysł i czy Allegro zwróci prowizję/obstawiam że nie/?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Tak najlepiej pozamykaj oferty , albo wydluż czas wysylki odpowiedni o długość urlopu , bo jakość poleci na leb na szyję .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@ejaras No bo tam jest napisane że jednorazowo urlop nie może być dłuższy niż....20 dni.

oznacz moderatorów
ejaras
#8 Zapaleniec#

I nie mogę doliczyć kwarantanny ? ,tak jak piszą w różnych miejscach -tak jest bo jest?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@ejaras Tak jest. aha i Allegro NIE jest Twoim pracodawcą.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
ejaras
#8 Zapaleniec#

dzięki,doświadczenie mam znikome ale widzę że po powrocie znacznie je powiększę 

choćby i nie chcący

oznacz moderatorów
ejaras
#8 Zapaleniec#

No tak tez to zobaczyłem przy kolejnej próbie przedłużenia

oznacz moderatorów
ejaras
#8 Zapaleniec#

wczoraj pisałem o urlopie który kończy się 26.07 a już dzisiaj 25.07 dostałem infoAllegro że klienci

oczekują ode mnie lepszej pracy.W czasie urlopu.Czy za te wiadomości odpowiadają pracownicy Allegro

którzy są na urlopie i rozsyłają je bo kupujący oczekują od nich wiekszej aktywności na urlopie?

Nigdzie /chyba/ nie znajdę informacji o tym że

URLOP jest karany ,bo czegoś takiego otwartym tekstem napisać nie może nawet monopolista.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@ejaras takie rzeczy tylko tutaj mnie też zaszkodził jakość spadła ale w tym przypadku allegro ci ręki nie poda wszak jest regulamin dla nich pismo święte którego musimy przestrzegać nawet na urlopie w dzień czy w nocy . 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów