anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawianie jednej przesyłki dla kilku produktów

MAMY ROZWIĄZANIE!
CentrumOgrodu_MB
#8 Zapaleniec#

Witam proszę o informację w jaki sposób  jeden kupujący na jednej aukcji może kupić kilka produktów ,a zapłacić za przesyłkę tylko raz. Wpisujemy kwotę  za wysyłkę np 15 zł póżniej dodajemy ilość sztuk w paczce np 5 i 6 nalicza kolejne 15 zł (nowa paczka)

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

Na zwykłym przechodzisz do płatności i nie płacisz i tak aż wszystkie będą w "Moje zakupy" i wówczas robisz ponów płatność i je opłacisz razem, na AL nie ma takich możliwości systemowych > tylko kontakt ze sprzedającym i dogadanie się.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CentrumOgrodu_MB możesz to zrobić w Cenniku dostaw w tej zakładce. W części "pierwsza sztuka" możesz wpisać cenę dostawy, a w części "maksymalna liczba sztuk podać ile sztuk danego towaru zmieści się w jednej przesyłce. Jeśli kupujący przekroczy limit, naliczymy cenę kolejnej przesyłki zgodnie z ceną podaną w części "pierwsza sztuka". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
CentrumOgrodu_MB
#8 Zapaleniec#

tak mam ustawione i nalicza kolejne przesyłkisvreen.png

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Gapa, myślałem żeś kupujący!😎

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@CentrumOgrodu_MB to dlatego, że wpisana jest kwota w "kolejna sztuka w paczce" - gdy kupujący zamówi więcej niż jeden produkt lub różne produkty, pakowane do jednej przesyłki, możemy mu doliczyć dopłatę. Będzie ona dotyczyła każdego dodatkowego przedmiotu. To ustawienie jest przydatne, jeśli masz niestandardowe koszty opakowania lub zabezpieczenia produktów. Jeżeli go nie potrzebujesz, wpisz proszę "0" w tym miejscu. Jeśli kupujący kupi np. 11 sztuk zapłaci za dwie przesyłki (2 x 15 zł). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
CentrumOgrodu_MB
#8 Zapaleniec#

dziękuje

oznacz moderatorów