anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawieienie czasu wysyłki... kolejne narzędzie w którym allegro wie lepiej...

promolodz
#10 Popularyzator#

Dlaczego allegro daje takie narzędzie, jak ustawienie czasu dostawy a później ogranicza jego wykorzystywanie...?
Dziś jest czwartek 3 sierpień. Zmuszony jestem wydłużyć czas wysyłki z powodu niespodziewanego wyjazdu. Oczywiście allegro daje taką możliwość więc ustawiam czas wysyłki na 2 dni i widzę " przewidywana dostawa w sobotę".
Ustawiam więc 3 dni i co widzę? "Przewidywana dostawa w sobotę"!!!!
Ustawiam więc 4 dni i co widzę... przewidywana dostawa 10 sierpień tj. czwartek.

PO CO NAM TAKIE NARZĘDZIE, KTÓRE NIE DZIAŁA?
DLACZEGO WY WIECIE WSZYSTKO LEPIEJ?
DLACZEGO INGERUJECIE TAK BEZCZELNIE WE WSZYSTKO CO ROBI SPRZEDAWCA?
Ja wiem... do dla mojego dobra...
Oczywiście wiem, jak będzie odpowiedź... czas wyliczamy z dotychczasowych wysyłek...
TYLKO PO CO JEST MOŻLIWOŚĆ USTAWIENIA CZASU WYSYŁKI PRZEZ SPRZEDAWCĘ?
To kolejne narzędzie, które dajecie i ograniczacie jego funkcjonalność i wykorzystanie!!!
Wielowariantowość też mogę ustawić tak, aby produkty były wyświetlane z uwzględnieniem rozmiaru i koloru. I co z tego jeśli wy bierzecie pod uwagę tylko jakieś "parametry produktowe"!!!
Napisałem " jakieś" ponieważ nikt nie potrafi mi wytłumaczyć jakie to są parametry. Bałagan w ofertach ma rozwiązać aktualizacja na koniec miesiąca...
I tak od 5 miesięcy. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

az1rael
#21 Demiurg#

Bo to jest przewidywany czas wysylki i to slowo pojawia sie jak przytrzymasz kursor na znaczku i w koleczku. Tu jest pies pogrzebany ze kupujacy nie czyta bo po co a potem drze ryja jak to mialo byc na zaraz a nawet moderatori primaris pisal no przeciez pisze przewidywany a nie realny... i wez wytlumacz delikatnie klientowi ze nie ty a allegro wali go w trabe czasem dostawy z zadu wzietym obliczonym na podstawie algorytmu z ost 30dni bo kupujacy nie rozumie ze masz wolem napisane ze nadajesz paczke np w 2dni od zamowienia

oznacz moderatorów

promolodz
#10 Popularyzator#

Nie ma co się dziwić kupującemu... przecież widzi to, co napisało mu allegro.

Ja się pytam po co jest ustawianie czasu wysyłki, jak i tak "wszechwiedzący" robi po swojemu.

Ustawiam 2 dni na wysyłkę, 3 dni na wysyłkę a "przewidywana dostawa w sobotę"!!!

Ustawiam 4 dni a "przewidywana dostawa w czwartek"!!!

A gdzie wtorek, środa... !!! Jak to jest wyliczane. Co za **piiip**A to wymyślił? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@promolodz Tak Allegro wylicza na podstawie średniej twoich dostaw, oczywiście ze to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Moze z ostatniego miesiaca u nich oznacza doslownie z ostatniego czyli dzis 3 sierpnia liczy ci za 1 i 2 ze ponadawales od razu paczki jestes tak super ze nawet z urlopu wyslesz reasumujac ktos chory na rozum ustawil to tak ze jestes karany za swoja dobrze wykonana robote szybkiej wysylki kupujacym

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

a po polsku da się?💩

oznacz moderatorów

promolodz
#10 Popularyzator#

? czegoś nie zrozumiałeś z moich wpisów?

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@promolodz 

allegro może sobie przewidywać przyszłość niczym Nostradamus, jak chce

szczytem bezczelności jest tylko sugerowanie, że tą przyszłość przewiduje sprzedawca

 

oznacz moderatorów