anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawienie konkretnych przewoźników

MAMY ROZWIĄZANIE!
lukasz12548
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem bo kupujący kupił ode mnie rzecz i wybrał formę nadania allegro one. Niestety mi nie pasuje taka forma. Najlepiej jakby było tylko inpost. Gdzie mogę zaznaczyć, ustawić na moim profilu że u mnie jest możliwość tylko za pomocą paczkomatu? Pozdrawiam! 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lukasz12548 Musisz edytować swoje ogłoszenia na Allegro Lokalnie i usunąć tę metodę dostawy z dostępnych w Twoich ofertach metod🙂 

Żeby to zrobić, przejdź do zakładki https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne i edytuj oferty, w których chcesz zmienić metody dostawy 

ko_alka_0-1706555050016.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
lukasz12548
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za szybką odpowiedź. Swoją drogą czemu te allegro box one zostało dodane do dostaw skoro przy wcześniejszych nie mam tej opcji? Mam rozumieć że jest to nowość i na siłę zostało to zaznaczone, a ja po prostu musiałem to "odhaczyć"?! 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@lukasz12548 Allegro One Box to całkiem nowa sprawa na Allegro Lokalnie, wcześniej nie można było wybrać tej formy dostawy, pewnie dlatego jej wtedy nie zaznaczyłeś. Jako sprzedający decydujesz, jakie metody będą widoczne w ofercie podczas jej wystawiania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów