anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

usunięta oferta - upomnienie

WodnaKraina00
#9 Pomysłodawca#

Dostałam upomnienie od allegro za naruszenie regulaminu, ponieważ podobno zdjęcia są źle zrobione. Nie zgadzam się z tym zdjęcia były robione na białym tle jedna miniaturka tak jak sobie allegro życzy. 

I od razu strasznie, usunięcie oferty, i kary w podstaci dodatkowych punków ujemnych, bez mozliwości porawy oferty, bo oferta została już skutecznie usunięta.

Zrzut ekranu 2024-08-25 083040.png

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WodnaKraina00 sam komunikat jest automatyczną wiadomością i jest informacyjny. Zdanie: "wielokrotne naruszanie zasad może doprowadzić do zawieszenia konta" ma charakter informacyjny, nie jest to straszenie. 
Jeśli chodzi o samą miniaturę w tej ofercie, to nie jest zgodna z naszymi zasadami, nie chodzi o tło, ale o widoczne na niej napisy.
"Nie można umieszczać na miniaturach wszelkich dodatkowych obiektów graficznych, napisów, piktogramów, ikon i innych ozdobników".

la_nika_0-1724570838085.png

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

WodnaKraina00
#9 Pomysłodawca#

ok, nie wiedziałam tego. To nie można najpierw zwrócić uwagę zamknąć aukcję żeby zmienić zdjęcie, tylko ofertę odraz usuwać, masakra. I co teraz mam ja na nowo wystawiać ?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@WodnaKraina00 Nie musisz na nowo > kliknij "wystaw podobną" > nanieś poprawki i wystaw

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WodnaKraina00 nie musisz jej na nowo wystawiać, w komunikacie jest informacja "Możesz wznowić usunięte oferty", tylko przed wystawieniem ich ponownie, zmień proszę miniaturę. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów