anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwolnienie adresu email z bazy danych w celu założenia konta firmowego.

MAMY ROZWIĄZANIE!
nightmoon
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_

Witam, sprawa jest dosyć skomplikowana, chodzi o to że mail firmowy mojego taty podczas zakładania konta dla niego odruchowo podałem swoje dane, wszystko było legalnie również w porozumieniu z Administracją "ciągnąc" dyskusje w mailach doszliśmy do wniosku aby wyłączyć konto bo zmiana właściciela jest sprzeczna z regulaminem, chodzi o przynależność maila do jego konta firmowego ponieważ po usunięciu konta teraz po 2ch miesiącach gdy chcemy otworzyć konto firmowe widnieje informacja, że mail jest już w bazie danych ale podczas rozmowy z mojego maila bo jego konto było już zawieszone w celu usunięcia dostałem informację aby wysłać maila do administracji z docelowego maila i napisać o usunięciu maila z bazy danych bo ta operacja jest jak najbardziej do zrobienia ale po zamknięciu konta nie wiem pod jaki adres administracji Allegro mam kierować ten mail o uwolnienie adresu, w celu założenia na niego i docelowo na tatę tego konta firmowego.

Czy ktoś może pomóc i napisać pod jaki numer bądź maila skierować tą wiadomość? 

Serdecznie dziękuję za wszystkie podpowiedzi.  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@nightmoon Cześć. 🙂 Tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2ea3623d-9fc0-4faa-8318-6fa96559c12a 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
nightmoon
#8 Zapaleniec#

Dziękuję serdecznie o to mi właśnie chodziło i na prawdę nie mogłem tego nigdzie znaleźć odbijając się od bota itp. 🤝

oznacz moderatorów