anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W nowym formularzu Wysyłam z Allegro nie mogę zapisać przesyłki   UPS

MAMY ROZWIĄZANIE!
ms_firma
#8 Zapaleniec#

W nowym formularzu Wysyłam z Allegro nie mogę zapisać przesyłki   UPS

wyświetla komunikat  -    Błąd przetwarzania   Ulica punktu nadania przesyłki jest za długa (Max 31)

w ustawieniach wszystko zmienione w polu ulica  15 znaków z numerami  - nadal nic 

za tydzień nie będzie możliwość nadania na starym formularzu gdzie wszystko działa - co robić ?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ms_firma Sprawdź proszę czy problem występuje, kiedy korzystasz z innej przeglądarki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ms_firma
#8 Zapaleniec#

Niestety, w każdej przeglądarce to samo.... Opera, Explorer, Edge 

Zawsze to samo.... Nie da się wygenerować przesyłki. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ms_firma Podaj mi proszę numer zamówienia i jeśli możesz prześlij tutaj zdjęcie lub zrzut swojego ekranu. Postaramy się znaleźć przyczynę tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ms_firma
#8 Zapaleniec#

Pomimo wszelkich prób zmiany ustawień, zmiany przeglądarki czy sprzętu komputerowego cały czas to samo.....

W starej wersji na którą można jeszcze się przełączyć działa w nowej nie.

Cóż, w poniedziałek pozostaje tylko odliczyć UPS z dostaw - innej możliwości nie ma.... 

Screenshot_20220224_095956_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220224_095705_com.android.chrome.jpg

IMG_20220224_095454.jpg

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ms_firma Zespół techniczny nie potwierdził występowania błędu. Dlatego proszę, żebyś sprawdziła to jeszcze raz. Jeśli ponownie się nie uda, proszę o przesłanie czytelnych zrzutów ekranu (z przeglądarki komputerowej) z widokiem kolejnych wykonywanych czynności.  Jeszcze raz przekażę sprawę do konsultacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ms_firma
#8 Zapaleniec#

@nat_not  napisał(a):

@ms_firma Zespół techniczny nie potwierdził występowania błędu. Dlatego proszę, żebyś sprawdziła to jeszcze raz. Jeśli ponownie się nie uda, proszę o przesłanie czytelnych zrzutów ekranu (z przeglądarki komputerowej) z widokiem kolejnych wykonywanych czynności.  Jeszcze raz przekażę sprawę do konsultacji.


Po długiej rozmowie na czacie allegro i wielu zmianach w ustawieniach

udało się problem rozwiązać 

oznacz moderatorów
MultiOutlet_MN
#7 Wielbiciel#

u mnie tez caky czas ten problem, jak nada paczki?

oznacz moderatorów
szczena98
#1 Nowicjusz#

mam podobny problem, mozesz powiedziec co zrobiles?

oznacz moderatorów
ms_firma
#8 Zapaleniec#

Po dość długi czacie z allegro przesłali mi link do zmian ustawień w nowym "wysyłam z allegro" - samemu przez blisko dwa tygodnie walki go nie odnalazłem. Ten że starego formularza nie działał na nowy.

 

oznacz moderatorów
mako_smart
#8 Zapaleniec#

Ktoś poda gdzie szukać ustawień do nowego wysyłam z allegro?

oznacz moderatorów
ms_firma
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Mi podano na czacie, ale może moderatorzy są w stanie podać tu. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ms_firma Wszystkie ustawienia znajdziecie tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia 

Do ustawień wejdziecie z poziomu zakładki Zamówienia:

ko_alka_0-1646296922396.png

Jeśli pokazuje się komunikat "Ulica punktu nadania przesyłki jest za długa", to oznacza, że nie macie uzupełnionej Książki adresowej – Wysyłam z Allegro.

W Książce adresowej zapiszesz adresy, którymi posługujesz się jako nadawca i właśnie tymi adresami będą automatycznie uzupełnione pola w sekcji "Dane na etykiecie".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mako_smart
#8 Zapaleniec#

Już tam byłem - za wiele tam nie ma:)

Dodam tylko, że w zakładce "Wydruk etykiety" nie można zmienić "Wyświetl linie cięcia między etykietami". Kiedy odznaczę tę opcję, kliknę "zapisz" to na nowo się zaznacza.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mako_smart Dzięki za sygnał! Czy możesz sprawdzić, czy na innej przeglądarce po zapisaniu ustawień też się tak dzieje? 

Czy szukasz konkretnych ustawień? Jeśli masz inny problem z WzA to daj znać. Na bieżąco konsultuję wszystkie kwestie z zespołem zajmującym się nowym narzędziem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów